kızlar lütfen cevappppppppp

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve çixgxdem-xoxzal tarafından 3 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : çixgxdem-xoxzal
  1. çixgxdem-xoxzal

çixgxdem-xoxzal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kılzar benim son adet tarihim 7 agustos doktorlar adet tarihine göre dogum yapacagın günü söylüyolar ya bana ayın 13 mayıs dedi ve benim bebişi 5 mayısta alıyo yani 5 mayısta 39 haftalık oluyo yani erken degilmi hamile kaldıgım zamanda daha benim bebiş37 haftalık oluyo oyüzden su adet dönemi hesabını bi türlü anlamadım bebeşi erkenmi alıyo diyee korkuyorummmmmmsenağlamammmmmmmm.

2. 3 Mayıs 2008
  3. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım erken almıyor merak etme tam zamanında alıyolar.hamile kaldığım zaman diye bişey yok S.A.T. geçerlidir.o tarihe göre normal doğumun 13 mayıs görünüyorsa 5 mayıs sezeryan için normaldir.sezeryanda genelde 1-2 hafta erken yapılır doğum.

4. 3 Mayıs 2008
  5. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    korkma canım benimde son adet tarihim 23 agustos benimkide 24 mayısta olcak sezeryanım yani 39 haftalık erken değil sezeryanlarda 1 .2 hafta önce doğum oluyo zaten

6. 3 Mayıs 2008
  7. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim cokk saooll allah razı olsunnnnnnnnnnnnnnnnn[ QUOTE=genciza;2684611]yok canım erken almıyor merak etme tam zamanında alıyolar.hamile kaldığım zaman diye bişey yok S.A.T. geçerlidir.o tarihe göre normal doğumun 13 mayıs görünüyorsa 5 mayıs sezeryan için normaldir.sezeryanda genelde 1-2 hafta erken yapılır doğum.[/QUOTE]

8. 3 Mayıs 2008
  9. çixgxdem-xoxzal

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar cook tesekkür edrim hapinizden allah razı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

10. 3 Mayıs 2008
  11. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim de sat 4 ağustos doğumumun normalde 10 mayıstı. ben de 5 mayısa sezeryan günü aldım. bende senin gibi doktoruma erken mi diye sordum. normal dedi. 1-2 hafta önce olması sezeryande. hem birkaç günün de dolmuş oluyor dedi bana. içim rahatladı benimde.. yoksa gelişimini tamamlamadan ben müdahale ettirmiş olursam diye çok vicdan azabı çekerdim ama tamammış hayırlısıyla..

senin doktorun da uygun görmüşse normaldir canım için rahat olsun.. sevgiler..a.s.

12. 7 Mayıs 2009
  13. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.