kızlar lütfen okuyun !!!

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve foreverandalways tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : foreverandalways
  1. foreverandalways

foreverandalways Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar size bişi sorcam yeni bir site keşfettim ama orjinal olup olmadığını bilmiyorum lütfen yardım edin site şu parfüm6
    şimdiden herkese teşekkürler bayanssulusmile

2. 23 Temmuz 2010
  3. sweet_angel90

sweet_angel90 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    yaaa neden kimsenin fikri yok:KK43:(( parfümümü çok uygun fiyata buldum bu sitede ama orjinal miki bilmiyorum kafamçokkarıştı

4. 23 Temmuz 2010
  5. sweet_angel90

sweet_angel90 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Canım bak ne diyor

İthalat ya da yurtdışından ülkemize girerken taşıma esnasında ince çiziklere maruz kalmış, zaman zaman kutuları dahi ezilebilen; ya da orjinalliğini yitirmediği halde vitrine çıkartarak insanlara tamamiyle pırıl pırıl ürünlerle aynı fiyata satmaya vicdanımızın elvermediği parfümleri bir çatı altında toplayarak; orjinal ama kesenize dokunmayacak parfüm gamını oluşturduk ve günden güne de bu çeşitliliği artırmak için elimizden geleni yapmaktayız.
    herhalde kıyafetlerde hani beden S yerine M yazıyolar defolu sayılıyor ya da etiketi ters basıyorlar falan gene defolu sayılıyor ya onun gibi bişe sanırım adamların doğal olarak elinde kalıyor bu yüzden ucuza satıyorlarmış ama orjinal parfümler sanırımolumunekankayizsmile