kızlar lütfen paylaşımlarınızı bekliyorum

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve durin tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : durin
  1. durin

durin İçimdeki kıpırtım MELEĞİM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    işletme 3.sınıf maliyet muhasebesi ve finansal yönetimden kaldım 4.sınıf bitti ama 3 ten bu dersler var offf napıcam nasıl geçicem elimde murat yayınları yardımcı kitabı var nolur yardım edin bu sene bitmesi gerekiyo...

2. 16 Şubat 2010
  3. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dershaneye yazılma imkanın yokmuydu ?
    hızlandırılmış dersler var bence katılmalısın..

4. 16 Şubat 2010
  5. durin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yani çalıştığım için vaktim yok işlerde yoğun o yüzden evde kendi çabalarımla yapmam gerek.

6. 18 Mart 2010
  7. durin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar maliyet ve finansal derslerinde birbirimize yardımcı olalım ne dersınız ders notlarını soruları falan yollayalım birbirimize yada çalışma yöntemlerimizi paylaşalım lütfen geçelim şu dersleri.....

8. 18 Mart 2010
  9. Eklimya

Eklimya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    113
    Bende geçen sene 3.sınıftayken murat yayınlarından çalıştım. Bahsettiğin derslerden geçtim. Bu biraz çalışma sistemiyle de alakalı olabilir. Ben önce aldığım yardımcı kitaplardan konu konu çalıştım,testlerini çözdüm. Ertesi gün e-öğrenme portalından testleri çözdüm. Belki sende böyle çalışırsan faydasını görebilirsin. Testleri çözmen çok faydalı. Bazen sınavda harfi harfine çıkabiliyo bazı sorular. Ayrıca ilk sınav daha az konu olduğu için mümkün olduğunca bu sınavdan yüksek not almalıyız. Şimdiden sana başarılar diliyorum.

10. 18 Mart 2010
  11. durin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim canım paylaşımların için tavsiyelerine uyucam umarım bende geçerim 2 dersim kaldı sadece...

12. 18 Mart 2010
  13. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    durinciğim,bende murat yayınlarının kitabı yok ama e-öğrenme portalından geçmiş yılların sorularını çözerek çalışacağım,ınşaallah bu sene geçerim,yalnız e-öğrenme portalında 2 maliyet muhasebesi soruları çıkıyor.sanırım birisi muhasebe 2.sınıf,biriside işletme 3.sınıf soruları,iyice araştırdığıma göre 2007-2008 ve 2008-2009 işletme 3.sınıf maliyet muhasebesi sınav sorularının kodu 1321,daha önceki yılların kodu ise 3169.doğrumu acaba,bilgisi olan varmı,yanlış sorulara çalışmayayım.

14. 19 Mart 2010
  15. durin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım sadece e-öğrenme portalından çalışırsan döküm alman biraz uzun zaman alabilir ama aöf geçmiş yıl soruları yazarsan google a zaten e-öğrenme portalındakileride döktürmüş oluyosun orda hazır herşey vakit kaybın olmaz zaten vaktimizde çok az...ayrıca ordakilerin yani 1321ve 3169 kodlu soruların hepsi maliyet muhasebesi 2.sınıfta maliyet muhasebesi dersi yok muhasebe uygulamaları var kod değişikliği yapılmış sadece....bendeki murat yayınlarıda çok eski bir kitap yenisini alıcam.

Son düzenleme: 19 Mart 2010
  16. 19 Mart 2010
  17. durin

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar 3.sınıf yokmu başka aranızda paylaşım bekliyoruz lütfen yardımcı olalım birbirimize.vereliniortak

18. 19 Mart 2010
  19. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    durinciğim google aöf geçmiş yıl sınav soruları yazdım ancak bir türlü indirmeyi beceremedim,lütfen sen indirdiysen bana da soruları gönderirmisin,mutlaka çalışmam lazım,teşekkürler.