kızlar lütfen yardım edin bebeğin kesesi en erken ne zaman görünür

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Lolo tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Lolo
  1. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar lütfen yardım edin ben en son haziranın 13 ünde adet oldum testte pozitif hatta iki ayrı markadan test yaptım ikiside pozitif adetim geçeli 16. gün hastaneye gittim bebeğin kesesini görmedi doktor bu ne demek oluyo kimileri geç görünebilir diyo ama kimileride görünmesi lazımdı diyo lütfen bana bu konuda tecrübesi olan kişiler yardım ederse çok sevinicem lakin kafayı yiyorum bu arada doktor devlet doktoruydu ayak üstü baktı geçti lütfen beni bilgilendirin bu konuda

2. 30 Temmuz 2008
  3. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    cnm geç döllenmeyse geç görünebilir gayet normal ama ben 5 haftalıkken görmüştüm miniğimin kesesini

4. 30 Temmuz 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım kese en erken 4 en geç 6-7 haftalıkken görülmesi gerekir..belki geç döllenme olmuştur..bu arada bir kan testi yaptırıp sonucunu öğren, değer 1500 ün üzerinde ise vajinal yolla kese görülür..telaş etme..karından bakılan ultrasonlarda daha geç görünür..sen hemen kanda baktır emin ol..belki testlerde yanıltmış olabilir..

6. 30 Temmuz 2008
  7. ayseubeyd

ayseubeyd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benımde 23 hazıran son adt tarıhım adet gunume 1 gun kala yanı ayn 22 sınde kan testı yaptırdım sonucb 61,8 dı dr bu sekılde ultrasnda gozukmesı ımkansız en erken 10 gun sonra gorulur dedı bende sabıla 10 gunun dolmasını beklıyorum,doktorun endıselınıcek bısey olsa soylerdı,devlet doktorlarıda canı dııl ya canım.ben hep duyuyorum 7.8. haftada keseyı gorenler bıle olmus nomaldır yanı ama sen ıcını rahatlatmak ıcın kesınlıkle kan testı yaptır ve sonucuna gore yanı 1500 un uzerındeyse degerın vajınal ultrasonda baktır bebısıne,haberlerını merakla beklıyorum

8. 31 Temmuz 2008
  9. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    vajinal ultrasonla baktırmak istemiyorum bu yüzden 4 sene önce çocuk düşürdüm ablamada aynısı oldu oda 3 haftalık hamileydi alttan bakmış doktor çocuğu düştü bu yüzden alttan baktırmak istemiyorum kimileri 2 aylıkken göründü benimki diyo ama iki hafta içinde kendi doktoruma gidicem bide iki ayrı markanın tastleriyle yaptım ikiside hemen sonuç verdi ikiside hatalı olamazya labaratuvara gittim kan tahlili yaptırmak için testimi görünce sen zaten hamilesin bizde bu testlerden yapıyoruz idrar testini bebek var işte sabırlı ol iki hafta sonra doktora gidersin görür dediler sabırsızlanıyorum işte napim bebeğimi görim içim rahat edicek inşallah senide tebrik ederim çok sevindim hayırlı olsun allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasib etsin

10. 31 Temmuz 2008
  11. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    arkadasim alttan bakinca cocuk düsermi hic?yok böyle bisrsey..bunu isinin uzamanlari yapiyor zaten,bile bile bir bebegin düsmesine izin verilirmi? insl. hayirli olur bebeginiz..

ezgi07asya07bilge ve dely bunu beğendi.
  12. 31 Temmuz 2008
  13. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    başıma geldi ama kimbilir belki tutunmamıştı belki bi aksilik vardı bu yüzden kadını işten çıkardılar haberin varmı belki nadirdir böyle durum ama oda bize çattı

14. 31 Temmuz 2008
  15. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki haberim yok..

16. 31 Temmuz 2008
  17. gulshenidil

gulshenidil düş hekimi !!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    büyük ihtimalle tutunamamış bir bebektir bencede....vajinal yolla muaynenin bir sakıncası yok.....o zaman hamile olduğumuzu bilmeden yapılan cinsel ilişkilerde çocuğun düşmesine sebep olurdu....sen kalbini ferah tutup 10 gün sonra vajinal muayne yaptır....bende 9 ağustosta gidicem inşallah ikimizde görürüz keseyi....ama şunu biliyorum ki gidergitmez vajinal bakacaklardır...böylece bebeğin gelişimini daha hızlı söyleyebiliyorlar...aklında soru işareti kalmayacaktır arkadaşım....tekrar hayırlı olsun

ezgi07asya07bilge ve dely bunu beğendi.
  18. 31 Temmuz 2008
  19. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sağ ol canım zaten doktora gittim üstten baktı keseyi görmediğini geç yumurtlama olabileceğini söyledi iki hafta sonra kendi doktoruma gidicem zaten devlet hastanesine gitmiştim doğru düzgün bakmadı bile senin arada hafif bel kasık ağrıların oluyomu