Kızlar lütfen yardım edin:(kanamam var:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cursedxangelx tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cursedxangelx
  1. Dün Gece kırmızı ama çok az bir kan geldi şimdiyse çok yani altıma orkid koyacak kadar kirli kan gibi simsiyah bir kan geliyor:KK43:(napıcam bilmiyorum hiçbir agrım sızım yok doktorda bebeğinde bişi yok demişti en son baktıgında gayet sağlıklı ve düşük tehlikesi yok demişti ve progestan ilaçla sürekli dinlenmemi söyledi şaşırdım kaldım moralim çok bozuluyor ve her wc ye gittigimde üzülüyorum artık wc ye bile gitmek istemiyorum neden böyle oluoyor anlamıyorum daha öncede gel,yordu ama turuncu renkteydi lütfen yardım edin:KK43::-)Saruboceq:

2. 17 Temmuz 2009
  3. lütfen yardım:KK43:benim gibi olan varmı aranızda yada cevrenizde en azından içim rahatlasın

4. 17 Temmuz 2009
  5. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bozma moralini allahım korusun.senide bebeğinide doktorunu aradınmı.dinlen bu arada yorma kendini.iyi haberlerini bekliyorum.

6. 17 Temmuz 2009
  7. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    bence hemen doktoruna başvurmalısıın canım daha önce olmadığını sölüyorsun etrafımda duymadım ama burda çok okudum bu şekilde olup sonu hüsran olan sen tedbirini al canım ihmal etme ben senin yerinde olsam 2 dk düşünmeden doktora koşardımyerimseniben

8. 17 Temmuz 2009
  9. yok daha önceden oldu ama bu kadar degil şimdi her tuvalete gittigimde biraz biraz geliyor simsiyah pis kan sizce ne yapiyim doktora açtım yapılacak bişi yok dedi sizce gitsemmi offf neden hep ben:KK43:

10. 17 Temmuz 2009
  11. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    cnm hamileliğin yenimi bilmiyorum ama ilk aylarında böyle sorunlarla karşılaşanlar çok oluyor halk arasında bebek yerleşiyor falan derler hatta.ama sen sakın ihmal etme doktorunu ara hata çoksa direk git.ama sakinolmaya çalış stresde bebeğine zarar verir

12. 17 Temmuz 2009
  13. pembedusler

pembedusler Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım iyi haberlerini bekliyoruz.allah yardımıcınız olsun.

14. 17 Temmuz 2009
  15. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hamileliğin kaçıncı haftada yani bebeğin hareketlerini hissedebiliyo musun? eğer bebek hareket ediyosa biraz daha bekle, ama bebeğin daha küçükse biraz yat dinlen yarına kadar geçmezse doktora git.

16. 17 Temmuz 2009
  17. begonvil07

begonvil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hemen kendi doktoruna olmadı acil servise git kanama bu birşeye benzemez
    allah korusun... bence sakin ol ve doktora görün...

18. 17 Temmuz 2009
  19. çok saolun sadece yatiyorum iste suan 13 hafta 2 günlük ....2 gün önce doktora gittgimde biseyin yok dedi hatta bebege baktik herseyi cok iyi cok saglikli bir bebek....Doktor cinsel iliskiyi yasaklamisti ama gece uykumda bisiler oldu anlamissinizdir siz yani rüyamda acaba bunun etkisi varmidir???Bide benim teyzem 7 aya kadar hep adet görmüs acaba Irsimi?Çünkü doktor nedenini bilemiyorCADIARZU