kızlar lütfen yardım edin

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ddeerryyaa tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ddeerryyaa
  1. ddeerryyaa

ddeerryyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar kasım 25 te sevgilimle 1. yılımız olacak onu çok seviyorum ve ilk yılımız olduğu için ikimizi anlatan romantik güzel bir hediye almak istiyorum önerileriniz neler şimdiden teşekkür ederim:eek:

2. 22 Ekim 2008
  3. EU2

EU2 Guest

herhalde ben cok güzel bir saat ve cok güzel bir kart alirdim. kartin icine de ona sevgimi anlatirdim.

4. 22 Ekim 2008
  5. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben o bir yılda neler yaptığımızı anlatan bir mektup gibi bişi yazmıştım... neler yaşadık ; neler hissettim vs... ve 1 yıl boyunca ona hiç seni seviyorum dememiştim... ilk defa o zaman demiştim ... bu tarz bişiler yapabilirsin belki...

6. 22 Ekim 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    aman arkadaşım derdın bu olsun..
    başlığı okuyunca hemen diğer formları bırakıp konuyu okudum...
    inşallah nice senelere diyorum..
    küçük böcüğe katılıyorum güzel bir şarkı eşliğinde yazdığın duygusal bır mektup okuyabılırsın..

8. 22 Ekim 2008
  9. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

valla bende simdiden düşünüyorum sevgililer gününe ne alcağımıkafamçokkarıştısevgilim futbolu çok seviyo ben ona orjinal ts forması yaptırcam arkasınada yasadıgımız sehrin plakasını ve ismini yazdırcam onun doğum günüde sevgililer gününden tam 1ay sonra ozamanda civili krampon alcam napıyım baska futbol meraklısı saat sevmiyo parfum aldım svit aldım daha ne olsun baska seferede tesbih yaptırcam oltu tasıyla tesbıhın ucunada ismimi yazdırcam benımkı biraz sert sinirli asabı tipli tesbihide sever:içelim:yardım edebildiysem ne mutlu bana:teselli:

10. 22 Ekim 2008
  11. ddeerryyaa

ddeerryyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sağolunda saati geçen yıl sevgililer gününde almıştım zaten diğerleride 2mizin birbirimize hep yaptığımız şeyler ama çok sağolun yinede

12. 22 Ekim 2008
  13. göz_yaşım

göz_yaşım Guest

cnm bir de fotografçılar yapıyor sevgilin ile senin resmin bardağın üstüne fotosoplanmıs normalde gördügünde siyah bir bardak ama sıcak bişeyi bardaga doldurdugun zaman siyahlık kayboluyo senin ve sevgilinin resmi cıkıyo diyelım cay doldurdu cay soguyunca o resimde kayboluyo 25ytl :1closedeyes:aklıma geldikce yazıyorum cnm gelirse yine yazarım

14. 22 Ekim 2008
  15. ddeerryyaa

ddeerryyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok güzelmiş canım sağol inş.yaptırabilirim ama sen yinede aklına gelince yaz olurmu teşekkür ederim göz_yaşım

16. 22 Ekim 2008
  17. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla cnm ben ikimizin ayrı ayrı fotolarını verdim birleştirme yaptılar süper oldu bunu yaptırabilirsin bizimde 4 yıl oldu 4 yılda herşeyi aldım napcam bilmiom bu sene:asigim:

18. 22 Ekim 2008
  19. glsh85

glsh85 Guest

hedıye almak zor yaa erkeğe :)

fotolarınla bıseyler yaptırman ıyı fıkır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.