kızlar lütfen yardım edin!!!:(

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve cnnlcy tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

9 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cnnlcy
  1. cnnlcy

cnnlcy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    selam kızlar. lütfen bişeyler kullanıpta faydasını görenler buraya yazabilirmi ne kullandıklarını nasıl fayda ettiğini.. birsürü konu açılmış durumda we hangi birini okuyalım. arada işimize yarıyacak bişe warsada konuların içinde kaynayıp gidiyo. lütfen fayda görenler paylaşsın benim gibi henüz bi değişiklik görememiş ark.larla.. şuan 20 yaşındayım we 75 bile doldurmuyorum.. benden daha küçüklerin bile göğüsleri daha büyük insanı bunalıma sokuyo. beni anlayacağınızı düşünüyorum.. cewaplarınızı bekliyorum..buraya yazarsanız en azından deneyipte faydasını görmüş ark.ların neler yaptığını bi başlık altında görmüş oluruz. şimdiden teşekkürler.. lütfen yardım edin ben ve benim gibi mağdur diğer ark.lara:KK43::KK43:..

2. 9 Ekim 2010
  3. alissaa

alissaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    şuana kadar bikaç şey denedim çörekotu yağı adaçayı falan ama bi sonuç alamadım. sadece kilo aldığımda büyüdüğünü farkediyorum ama bunun yanında spor da yapmak lazım..

4. 9 Ekim 2010
  5. vonderland

vonderland Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bende üzüm yağını denemiştim 1.5 2 cm de olsa gelişme göstermişti şu an kullanmıyorum küçülmedi ama dolgunlugunu kaybetti:çok üzgünüm:

6. 9 Ekim 2010
  7. whisper90

whisper90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ugrastım cok ama bişi fayda etmedı weya gecıcı oldu.anladım kı genetık we kıloyla alakalı..wazgectım..bızı begenen bole begensın herkezın ozellıgı farklıdır bnce.hersey gogus deıl kı.

8. 9 Ekim 2010
  9. cnnlcy

cnnlcy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    ewet bizi beğenen böyle beğensinde yinede biraz büyüse fena olmaz hani:).. 50 kiloyum şuanda ama benim gibi olupta göğüsleri çok büyük olanlar da war. 75i doldursa onada şükredecem artık. mersin yağının kullanan oldu mu acaba. bi ara oda yazıyodu

10. 10 Ekim 2010
  11. sady

sady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben mersin yağını kullandım etkiisni görmedim. ama çörek otu yağıyla ciddi anlamda dolgunlaşma oldu ve 2 cm büyüdü

12. 10 Ekim 2010
  13. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım cnnlcy bende bi çok seyi kullandım ama uzun sürelii olmadı en uzunu 3 hafta süreyle çörek otu yagıyla masaj yaptım. O gerçekten işe yarıyor. Büyütme mi desem dolgunlaşmamı desem birazcık bişey farkettiriyor. Ve sana sunuda söyleyeyim eğer kilo aldığında bacak basen kalça değilde göbek ve göğüse alıorsan kilo almayı dene. daha sonra egzersizle göbeiğini eritebilrsn ama yinede büyük gögüslerin olur. tabi kiloyu kalça basen bölgesine alıyrsan tavsiye etmem. ben kendim kalça bacak basene alyrm bu arada göğüslerinde kilo aldığı için büyüdüğünü düşünüyorum büyüdü dediysemde öyle çok bişey değil 1 belki 2 cm. birde kolları yana açıp kapayarak yapılan bir hareket var o da faydalı göğüs bölgesindeki kasları çalştryr onuda yapablrsn faydası olur mutlaka.

14. 10 Ekim 2010
  15. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım dolgunluk için banyodayken kalıp sabunla göğüslerine masaj yap bastırarak. çok da bastırıp tahriş etme zaten suyla oldugu için kayıyor o rahat yapıyorsun masajı. dirilik dolgunluk kazandıryr

16. 10 Ekim 2010
  17. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uzun uğraşlar sonucu bende artık buna kani oldum. ama kimsenin begenmesinden öte ben kendimde vücuduma uygun boyutta gögüslerim olsun itediğim için bu kadar uğraştım.. her yerim şişman bitek gögüslerim küçük bu da hoş olmyr tabi... neyse kendimizi böyle sevmek en iyisi..

18. 10 Ekim 2010
  19. cnnlcy

cnnlcy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    sağol canım. ben 50 kiloyum hepte böyleyim yani bi iki kilo alıp weriyorum değişmiyo genelde. basen kısmım üst tarafıma göre büyk zaten biraz daha büyürse felaket olureyvahedigeldismile.. çörek otunu deniyorum ama bi işe yaramıyo gibi bıraktım bende. nette bi tarif gördüm baya bişe war içinde onu mu denesem diyorum bide. zamanım olursa buraya yazarım belki onuda deneyen olmuştur.. şuan 20 yaşındayım we önüne gelenn liseye gidiyo gibisin demesinden sıkıntı geldi artık. çok sinr bozucu yaa:gitme::çok üzgünüm: