Kızlar lütfen yardımcı olun, gerçekten çok kötüyüm..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve BeRFu84 tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : BeRFu84
  1. BeRFu84

BeRFu84 Guest

Kızlar gerçekten cok sıkıntılıyım ve napıcamı bilmiyorum kimin ne fikri varsa paylasın lütfen erkek arkadasımla ayrılmıstık yaklasık 10 ay oldu ayrıldıgımızdan beri 2 3 ayda bir aradı en son aradıgında cok pişman oldugunu evlenmek istedigini söyledi bende basta tersledim sonra pişman olup görüsme teklifini kabul ettim aslında hiç taviz vermicem affetmicem sürünsün diye gittim yanına ama görünce yelkenlerim suya indi barısma yanlısı oldugumu anlayınca kendini geri cekti napmaya calısıyor?görüstügümüzde bi sonuca baglayamadık havada kaldı yani napıcam simdi ben lütfen bi fikre sahip olan herkes paylassın

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Mayıs 2008
  2. 16 Mayıs 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.592
    Ödül Puanları:
    363
    Ahhh ahhh öğrencisin be arkadaşım..
    Türkçemize birazcık dikkat,nolur.benneyaptımki

4. 16 Mayıs 2008
  5. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşim Araya Böyle
    Uzun Süreli Ayriiklar Girince Ilişkiler
    çikmaza Giriyor Bence.denenmişi Denemek
    Gereksiz.hayatta Olumlu Sonuçlanacak
    Ilişkiler Kendini Baştan Belli Eder.ama
    Seven Iki Insan 10 Ay Niye Ayri Kalsin
    Bence Muhakkak Bişeyler Bitmiştir.
    Fikrime Gelince Devam Etme Bu Ilişkiye
    Yipranirsin ...

6. 16 Mayıs 2008
  7. tılsım33

tılsım33 Guest

zaten ayrılalı çok olmuş be canım bu kadar ayrı kalmayı başarabildiysen bundan sonrasıda gelir arayıp sorma sen bırak eger seni sitiyosa geri gelir
    ne yapam istiyo?acaba seni süründürmek mi istiyo biraz

8. 16 Mayıs 2008
  9. BeRFu84

BeRFu84 Guest

Bilemiyorm ama eminlik duygusu war ondan eminim bu eminlik duygusunu yok etmem gerek benim hani bu kez gercekten istemediğimi üstüne basa basa kac kere söyledim tersledim yinede aradı sordu ama görünce aynı tutumu sergileyemedim yenldim kendime

10. 16 Mayıs 2008
  11. ikizler11

ikizler11 Guest

valla yazından dolayı biraz zor anladım ama canım.anladığım kadarıyla bitmiş bir oyuna yeniden başlamaktasın aman dikkat erkek arkadaşının sevgisi çok şüpheli gözüküyo.bana kalırsa da seni süründürmek istiyo.

12. 16 Mayıs 2008
  13. BeRFu84

BeRFu84 Guest

Nasıl davranmam gerektigine karar veremiyorum taktiklerle yol almaktan hiç haz etmiyorum duygularımla hareket ettigimdede hep kaybettim bugüne kadar nolucak bilmiyorum gercekten yıpratıcı

14. 16 Mayıs 2008
  15. blueeyes

blueeyes deniz_gözlüm Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    88
    canım tepki vermee soğuk oll gerçekten seviyorsan barışmaksa niyetin ağır davran soğuk ol balıklama atlama hemen mantıklı da düşün gerçekten ne isteidğini bill

16. 16 Mayıs 2008
  17. BeRFu84

BeRFu84 Guest

canım saol ama tepki verme soguk ol derken?

18. 17 Mayıs 2008
  19. buzikiz83

buzikiz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    YANLIŞSAM LÜTFEN DÜZELTİN

valla bitanem benim bu işe hiç aklım yatmadı.ben başından bir evlilik geçmiş bir kadınım.sana sunları söyleyebilirim ki eeki eşimle senin su anki arkadasının bu huyu cok benzer.
    bazı erkeklerin acayip bir ego tatmin şekilleri var ilişki bitmiş 10 ay olmuş aramış evlenme teklif etmiş sen yelkenleri suya salınca da kendini geri çekmiş
    şimdi bitanem birincisi evlenmek isteyen biri niye ayrılsın hadi ayrıldı neden bu teklif için 10 ay beklesin
    sonra neden sen yumuşayınca kendini geri çeksin
    bence onun yapmak istediği evlilik falan değil sadece seni 10ay değil 10 yılda ayrı kalmış olsanız her istediğinde ikna edebileceğini düşünmüş belkide bu konuda arkadaslarıyla iddaya falan girmiştir
    sen yumusayıncada kendini geri çekmiştir
    ben bu ilişkide erkekde sevgi saygı ve gercekte bi evlilik niyeti olduğunu zannetmiyorum ne yazıkki bazı erkekeler duygulara bizim kadar önem vermiyorlar ve bir ilişkiye adı ne olursa olsun ister sevgililik ister evlilik belli bir süre ayrılık girdiğinde ne yazıkki yerine oturmus olan taşlarda düşüyor.
    temelinin sağlam olacağını sanmıyorum
    sen sen ol onun seninle dalga gecmesine senin duygularını kullanmasına izin verme