Kızlar lütfen yardımm, onu aramadan yapamıyorumm :((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve prenses006 tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : prenses006
  1. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    Kızlar ben eski sevgilimi aramadan yapamıyorum, bir sene duruyorum, bir buçuk sene duruyorum,sabrediyorum, sonra tekrar ya mesaj atıyorum ya da bi şekilde yolunu bulup ona ulaşıyorum,o beni aramıyor ama her seferinde sanki bunu bekliyormuş gibi atlıyor ama artık bu ilişkinin bitmesi gerekiyor daha doğrusu bitti aslında ama onu aramamam sormamam hayatımdan çıkarmam gerekiyor ama durup durup tekrar arıyorum,msj atıyorum ve asla ve asla kendime söz geçiremiyorum, ne yapabilirim kızlar, siz napıyorsunuz nasıl engelliyorsunuz kendinizi bi yol gösterin..:mymeka:

2. 29 Ekim 2008
  3. BULUTT

BULUTT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    sana karşılık veriyor mu peki?

4. 29 Ekim 2008
  5. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bu sorun çok kolay çözülmez anladıgım kadarıyla çok seviyorsun,buda bir nevi bagımlılık yapmış birbirinize son bir şans verseniz belki herşey daha güzel sizin için hayırlısı neyse o olsun güzelim.

6. 29 Ekim 2008
  7. zbyd

zbyd mutlu mutlu ♥ Üye

Beğenildi:
    265
    Ödül Puanları:
    153
    hiç bi şekilde arama gerekirse psikolojik yardım al bişey olmuyo sa olmuyodur ısrar etmenin anlamı yok acı ama gerçek...

8. 29 Ekim 2008
  9. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bence bir uzmanla görüş sıkıntını anlat çekinme yardım almaktan.çünkü boşa zaman geçiriyosun.kendini boşu boşuna engelleme hayatına bi durup bak neler yapabilirsin onu düşün.belki karşına sana sevgiyle yaklaşacak biri çıkar belki yakınında var ve sen onu görmüyorsun.herkesin mutlu olmaya hakkı var unutma kendini de boş hayallere sorunlara boğma.

10. 29 Ekim 2008
  11. mermelat

mermelat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende yeni üyelerdenim
    yanlız prenses sana bir şey sormak istiyorum eski sevgilini aramadan duramıyorum diyosunya onun hayatındada biri varmı biliyomusun

12. 29 Ekim 2008
  13. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım anladığım kadarıyla yılda bır sefer falan arıyorsun değilmi...
    eger onu aramak istemiyorsan...
    1-Aradığın zaman ne değişti.
    2-Aradığın zaman onun sana karşı olan ilgisi sevgisi arttımı.
    3-Hergun arasan bıle yaşanılan onca şeye rağmen birleşme imkanınız varmı.
    Bu cevapları enine boyuna düşün derim.
    4-ayrılma nedenlerinizi düşün.Mutlaka seni kırmıştır üzmüştür.
    5-ona karşı aşk ve sevgi babındaduyguların devam ediyormu.
    6-o elbette seni aramaz çünkü arayan bşr taraf var.seni merak etmez.bu arada senin herhangibir bahane ilen onu araman ona ego tatminliği yaşatmakla beraber onun egosunu okşuyorsun.ve o bu kız hala beni unutamıyor diye düşünüyordur.
    7-Onu arayıp sesini duyduktan sonra nasıl bir haz alıyorsun.bunun tespit edilmesi gerekır.Çünkü senin aramana iten duyguyu burdan bulabilrsek daha çok yardımcı olabiliriz.

14. 30 Ekim 2008
  15. prenses006

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    uzun zaman aramayıp bir bahane uydurup msj attığımda falan hemen bunu bekliyormuş gibi atlıyor arıyor hemen. normalde kendi hiç aramıyor beni çünkü kötü badireler atlattık kötü sözler söylendi karşılıklı,ama söylediğim onca söze rağmen bir sene sonra mesj attığımda hemen aradı.

16. 30 Ekim 2008
  17. prenses006

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    hayatında kesin anlamda birisi yok şu anda ama oldu benden sonra ciddi bi ilişkisi. ailesinin bulduğu biriyle evlenmenin eşiğinden döndü. ama yine de beni silmedi hiçbirzaman tam olarak.çünkü ortak arkadaşımıza sürekli karşılaştıkça beni sordu beni konuştu ama o kızla evlenmeye kalktı. çok karışık bi durum bizimkisi. ama artık sormuyor galiba tamamen sildi.

18. 30 Ekim 2008
  19. venue

venue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senı cok iyi anlıyorum ..ama neden ayrıldıgınızı bilmiyoruz kım bitirdi nıye bitti aradıgına göre çok sevıyorsun kopamıyosun demektir ...

benımde buna benzer bir ilşkim olmuştu ...
    3 sene onu unutmakla gecti halada geciyor ...3 sene içinde sürekli aradı benı ona karsı zaafımdan yararlandı ben onu terk etmiştim severek benı cok üzmüştü pişman oldu 3 sene bıkmadan kovladı benı ama yenıden başlasında demedi ..ben onu 1 kere bile aramadım ..bu 3 sene içinde ondan hep intikam almak istedıim incitmek canını yakmak istedım onu umursama zgibi davrandım benı aradıgında bagırdım cagırdım görüştüğümzde yine öle ama evıme gittgiimde o olmayınca onu özleyerek hep agladım ...çok karısık bir ikilem gercidim öncesinde 3 sene de ilşkimz vardı etti 6 yıl halada hem sevıyor hem nefret ediyorum ondan ...artık aramıyor benı 6 ay oldu ve biliyorum kı hayatnda biri var artık aklına bile gelmiyorum yanı herşey boşmuş biri olana kdr birini sevene kdrmış belki de usandı bilmiyoırm ama sunu biliyorum ki ne olursa olsun böle olması lazımdı yoksa bu böle gidicekti gectigimz 3 sene boyunca kararlı olup onunla hiç görüşmeseydım bugun hala onu unutmak için ugras vermezdim ...o ayrılık süresi içinde ilşkiler yaşadı bense avunmadan içimden atmaya çalıştım ...
    bence sende arama ztn bi kere bittiyse inan bana eskisi gibi olmaz zmn kaybı olur eger senı sevseydı bişiler yapardı yenı bir sayfa aç inan bana bi, süre sonra bir bakmışsın alısıyorsun zor da olsa
    seven insan hepmi üzülür anlamış diil m ...

Son düzenleme: 30 Ekim 2008
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.