kızlar lütfen yardımmmmm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NS72 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : NS72
  1. NS72

NS72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar ben 10 senelik evliyim şu andada hamileyim ve hamıleliğim rısklı geçiyor ve bende bu süre boyunca annemde yatarak geçiriyorum zamanımı benim bu geçirdiğim süre boyunce kayınvaldem tarafından sadece 1 kez zıyaret edılmemı anlamıyorum inanın ve bızim aramızda kavga veya herhangi bır sürtüşmede yoktu bırde aynı bınada kalıp ona yardımcı olan biriyim herkonuda bu cuma günü tam 1 hafta hastanede yattım acil olarak gene arayıp sormadılar bıle üstüne üstlük armutluya tatıle gittiler ....
    eşimde bu gebeliğim boyunca aksi gibi yardımcı olacağına benı sıtresesokup durdu inanın sesini duyuncabile gerilmeye başlıyorum artık.Eşim serbest çalıştığı için işlerden stres yaşıyor dıye hamılelık boyunca sıkınılarımı bıle ona yanı ağrılarımı vs gibi durumlarımı söylemedım tek gerilmesın diye ama genede olmuyorrr.8 ay boyunca 6 kez doktora gittik ondada burnumdan geldı gelmeseydı daha iyi olurdu agresıf ve stresli olarak bır tebessüm bıle olmadan gidip geldik şimdi kafayı yiyeceğim ben bu kadar özverıde bulunurken nerede hata yapıyorum acaba bunlarıda kımseye söyleyemiyorum annemlerde uzuluyorlar durumuma insan hiçmi aramaz dıyorlarrr eşe dosta komşudan damı ayıp dıyorlar ama elimden birşey gelmiyorrr kı kızlar ancak sabır dıyorum 10 güne kadar stressız kalıp erken doğum olayım olacak inşallah 34 haftalık morala ihtiyacım varrr
    gebelikten sonra nasıl bır yol izleyeyım bana bır yol gösterırmısınız kızlarrrr
    yapımda küs kalmakta yokkk eğer öyle olursa bu kerede eş ile gireriz bır birimize ne yapacağımı şasırdım

2. 20 Temmuz 2010
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eşi hamileyken eşlerinden daha çok naz niyaz edip alınganlık yapan erkeklerden nefret etmeye başladımmmm!..

bence siz şu anda sadece bebeği düşünün. doğumda herkes bi araya gelir de düzelir inşallah...

4. 20 Temmuz 2010
  5. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım boşver şimdi bunları dert etme az bi zamanın kalmış bebişini kucaklamaya ona odaklan .. seninde bu zorlu zamanın geçtikten sonra alır karşına kırmadan konuşursun nedenini anlamaya çalışırsın .. konuşamazsanda araya birazcık mesafe at o zaman .. zaten bebeğiniz doğunca torunlarını görmeden yapamaz onlar mutlaka hergün arar sorar ..

6. 20 Temmuz 2010
  7. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    şimdi sen bunları düşünme sağlığını ve bebeğini düşün doğumdan sonra yeri geldiğinde kayınvalidene de eşine de cevabı verirsin üzülme değmez

8. 20 Temmuz 2010
  9. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    esiniz ve esiniz ailesi cok gamsiz insanlarmis
    sanki dogacak cocuk onlarin torunu degil neyseki az zamaniniz kalmis
    onuda atlattiktan sonra ayni mesafeyi koruyun bence en azindan esinizin ailesiyle
    zor zamaninizda yaninizda olmayanlar iyi gününüzdede olmasin

10. 20 Temmuz 2010
  11. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin,şuanda bebeğinizi düşünmek zorundasınız
    kayınvalidenizin yaptığı ise çokk ayıp bence,insanlar böyle günlerde dost düşman hepsini tanıyorlar
    sizde doğumdan sonra ona göre davranın

12. 20 Temmuz 2010
  13. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sağlık sıhhatle bebeğinizi kucağınıza almanızı nasip etsin...
    Doğumdan sonra da herşeyi çok bilirler,herşeyle çok ilgilemiş gibi karışırlar,laf var icraat yok...
    O zamanda eliizde koz olur,cevabını şak diye yapıştırırsın...
    Zaten gergindim,kayınvalidene iyicene uyuz oldum:))

14. 21 Temmuz 2010
  15. gsgkc

gsgkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    katılıyorum kesınlıkle.. Bence de bebek doğunca her şey yoluna girer merak etmeyin.. Şu an sadece bebeği düşünün.. İnşallah hayırlısıyla kazasız belasız doğar..

16. 21 Temmuz 2010
  17. NS72

NS72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sağolun verdiğiniz cevaplarla benı bıraz rahatlattınız dediğiniz gibi bakalım doğumdan sonra ne olacak beklayıp göreceğiz size buradan yazarım harşeyi gerçi ben inanmıyorum bıle 2 kat çıkıpta bebişe bakmaya bile geleceğine vallahı ne yalan söyleyeyim gelirse bebişi yıkamaya evime gelsin 2 kat yukarı ben 2 kat aşağı ındırme taraftarı değilim teklifte etmiyeceğim başımın çaresıne bakarım gibime geliyor ne dersinizzzz analarımızda yalnız buyutmedilermı bizleri

18. 21 Temmuz 2010
  19. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Sürekli 8 aydır annenizde mi kaldınız? Belki buna bozulmuşlardır.