kızlar meme uçlarım kanıyorrr

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Strawberry_83 tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Strawberry_83
  1. Strawberry_83

Strawberry_83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar meme uçlarım kanıyor doktoru aradım sütle kan karışırsa kusabilir dedi aptamilin yenidoğan mamalarından al göğüslerini sağ kan gelmezse çocuğa ver gelirse verme dedi ama mutlaka göğüslerini sağ yada arada ver göğüslerin taşlaşmasın dedi poffff içim acıyor bi aranıyor memeyi görseniz anlatamam annem arada sallıyor ölece uyutuyoruz sarılığıda var emmeside gerekiyor allahım yardım et:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:sizde yaşıyormusunuz bu sorunları yaşıyorsanız ne yapıyorsunuz

2. 13 Kasım 2008
  3. gamzeli08

gamzeli08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    karbonatlı su yapıp sür göğüslerine arkadaşıma dr demişti bebeğin ağzında pamukçuk olmasınıda engelliyomuş bi dene istersen inş bir an önce geçer

4. 13 Kasım 2008
  5. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben şu lansinoh denilen kremden aldım idare ediyoruz kızımdı çok kötü olmuştu bunda daha hafif atlatacağım inşallah istersen bir dene bu kremi canım

6. 13 Kasım 2008
  7. Strawberry_83

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    onu kullanıyorum ama banamısınb demiyor yinede kanıyor

8. 13 Kasım 2008
  9. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    üfff ya aynisi bende kizimda olmusdu cok fenaydi kizim kan emiyodu ama doktor yinede birakma emzir demisdi o kani zaten kusar atar diyodu gercektende emdikten sonra hemen kani kusuyodu doktorum hic yoktan daha iyi dedi bende panthenol diye krem almisdim hemde cok ucuz pahalilardan iyi gelmsdi

10. 14 Kasım 2008
  11. Strawberry_83

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar dün akşam aptamilin yenidoğan mamasını almak zorunda kaldık dün gece boyunca mamayla besledim bir kere göğsümü sağdım öle verdim birkerede göğsümden verdim ama biberona alışmasından korkuyorum

12. 14 Kasım 2008
  13. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım öyle iyi anlıyorum ki seni, benimde meme uçlarım çok kötü durumda senağlama bu sanırım yanlış emzirmeden de kaynaklanıyor, sadece meme ucunu tutuyorlar bizim bebişler galiba. bende aptamil mama verdim çünkü süt hemen gelmiyor ve acaip çekiyor benim kızım dediğin gibi hep de meme istiyor mama verdiğimde bile memeyi istiyor. ben de lansinoh kremi kullanıyorum ama faydası var mı bilmiyorum, kızım 5 günlük acaba ne zaman geçecek diye merak ediyorum.Allah yardımcımız olsun, çok zor. ama yalnız değilsin.doktorum emzirdikten sonra göğsünü yıkama ve kremi sür dedi. kimse başka ve kesin bir çözüm söyleyemiyor. ben bide göğüs ucu koruyucu aldım öyle emzirmeye çalıştım ama pek memnun kalmadım isteersen doktorunla bi konuş sen de dene. haberlerini bekliyorummm

14. 14 Kasım 2008
  15. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende bende...
    çok çektim bi arkadaşın tavsiyesi üzre garmastan diye bi alaç aldım.sık sık sürdüm,emzirirken yıkadım.çabuk geçmedi ama daha iyi şimdi.

16. 14 Kasım 2008
  17. Strawberry_83

Beğenildi:
    1.395
    Ödül Puanları:
    163

canım doktorumu aradım oda aptamil mama al arada da göğsünü sağ öle ver dedi göğsün bir gün dinlensin dedi söylediğini yaptım lansinoh kullanıyorum göğüs ucu olarakta aventi almıştım ondan da memnun kalmadım büyük geliyo bebeğe boğazına kadar giriyor neredeyse kullanamıyorum onu şuan göğsüm iyi gibi seninde söylediğin gibi yanlış emzirmektende kaynaklanıyor ama hepsini veremiyordum ucunu kapıyordu hemen bugün hepsini kavrayabildi ve rahat emzirdim inşallah öle devam eder yoksa canım acayip yanıyor canımdan can gidiyor ne doğumum nede başka birşey canımı hiç bu kadar acıtmamıştı inşallah hepimiz en kısa zamanda bu acıları atlatırız :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

18. 14 Kasım 2008
  19. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım yaaa...bende alışana kadar baya bir acı çektim..kanama olmadı bende ama acı çoktu ..üstelik sadece ucunu değil tamamını kavrayabiliyordu kızım ..şu an 10 günlük olduk ve hiç acı duymuyorum..hastaneden beri lansinoh kullanıyorum..her emzirmeden sonra sürüyorum ayrıca tekrar emzirmek için silmeye gerek kalmıyor, bebeğin ağzının pamukçuk olmasını da engelliyor..ben çok memnun kaldım ama demek herkese aynı etki etmiyor..bence bol bol sür ve göğüs pedi koy ..ped sürekli nemli kalmasını sağlıyor kurutmuyor ve yapışmıyor..geçmiş olsun umarım çabuk geçer de emzirmenin keyfini çıkarırsın ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.