Kızlar merhaba bana yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve serabina tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : serabina
  1. serabina

serabina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi ben 3 haftadır evlendim dini nikah resmi nikah yapıldı fakat 10 gün sonra düğünüm var biizm durumları az çok biliyosunuz ailelerden yardım yok kuruş hesabı yapıoruz ucuza en uygun bi kuaför aramaktayım gelin başı için sizler bilirsiniz lütfen bana yardımcı olurmusunuz aradığım tüm kuaförler 200 250 300 150 den kapı açıyor :1no2:

2. 29 Kasım 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım, hayırlı olsun.......

umarım herşey gönlünce olur......

valla gelinbaşını malesef pahalıya yapıyorlar....oysaki gelin olduğunu söylemesen daha güzellerini çok ucuza yapıyorlar...izmirde olsan benim kuaförümü ayarlardım sana ama hemen baktım istanbuldasın.....birazdan beklediğin yardım gelecektir kkdaki bacılardan, merak etme sen

4. 29 Kasım 2008
  5. serabina

serabina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

inşallah ablası ayarlar burdaki arkadaşlar çünkü bizim bütçe bir zaten borçla evlendik kredi çektik kredi parası da bitti hiç bişey kalmadı elde avuçta çok üzgünüm bu yüzden inşallah kuaförü ucuza ayarlarız offf​

6. 29 Kasım 2008
  7. fmk

fmk EMANETIYLE TACLANDIRDI... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayirli olsun canim, malesef ben yardimci olmamicagim ama insallah yardimci olabilecek arkadaslar olacaklardir istanbul büyük bir sehir alternatif secenek cok allah yardimcin olsun hepimizin

8. 29 Kasım 2008
  9. serabina

serabina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim Allah hepimizin herkesin yardımcısı olsun inşallah

10. 29 Kasım 2008
  11. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Sevgili serabina şöyle bişey yapabilirsin cnm,nişanda bende böyle yaptım.Gece için topuz yaptıracağım diyeceksin birde gece makyajı çok ucuza geliyor o zaman.Yoksa 200 ytl verecektim 40 ytl verdim çıktım.Sende duvak takımı sorun olursa bilemiyorum tabi.Sadece bir fikir.Antalya dan sevgiler...

12. 29 Kasım 2008
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aslında onu ben de düşündüm, gelin olduğunu söyleyince yüksek oluyor fiyatlar..ama şimdi bu kızcağız bir kere evlenecek, gelinliğiyle duvağıyla çıkmak ister kuaförden..mutlaka vardır ucuz bir yer istanbulda ama düğün salonuna falan da yakın olması gerekiyor...konuyu destekleyelim bakalım biz...mutlaka istanbuldan birileri görür..hatta buraya güzellik salonu, kuaför salonu arkadaşlarda üye, ayarlarlar birşey belki.....

14. 29 Kasım 2008
  15. Mxixsra

Mxixsra Paşa nın annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    Evet aslında direkt konu başlığı açabiliriz.İstanbulda bayan kuaförü olan arkadaş arıyoruz ....gibi

16. 29 Kasım 2008
  17. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    191
    Ödül Puanları:
    163
    istanbullu arkadaşlar hiç sesi solugu çıkmıyo nerdesiniz arkadaşlar hiçmi yok tanıdıgınız yani ben olsam ayarlardım düğün yapana rabbim yardım edermiş bizde kulu olarak yardımcı olalım

18. 29 Kasım 2008
  19. cicimo

cicimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım hangı semttensın ve fıyatı ne kadara kadar dusunuyorsunn eniştem kuafor