Kızlar MERİYONAL iğnesi kullanan varmı aranızda??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU2 tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Herkeze selaaam önceliklee size bişey danışmak istedim.Aceba aranızda MERİYONAL yumurta geliştirici kullanan varmı ??
    yada kullanıp sonuç alan??

benim yumurtalıklarım normal gelişmesine rağmen,doktorum yinede bu iğneyi verdi.AMAÇ İSE daha kaliteli yumurta elde etmek,ondan sonra aşılama yapmak ..

2. 14 Haziran 2009
  3. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    ben tüp bebek tedavisinde kullandım.
    aşılamada sadece klomen kullanmıştım merionelin iğnesini mi kullanacaksın aşılama için ben anlamdım eğer öyleyse aşılma için biraz fazla yumurta oluşabilir ve bunada genelde doktorlar sıcak bakmaz diye biliyordum.neyse doktorunun bir bildiği vardır herhalde cnm.hayırlı olsun

4. 15 Haziran 2009
  5. EU2

EU2 Guest

evet aşılama için kullanıyorum..
    benim tüpümde biraz tıkanıklık var birde histeroskopi oldum ,aşırı derecede ilthab var ve sürekli tekrarladığı için..doktorum yumurtalıklarımı geliştirip aşılama yapıcaz dedi.o yüzden merak ettim SONUÇ ALAN VARMI EN AZINDAN BUNU KULLANIPTA ????
    teşekür ederim yinedee şevval ..

6. 15 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

KIZLAAAAR sonuç alan yokmu yaa:gitme:

8. 5 Ağustos 2009
  9. durualya

durualya Guest

ay ben senin bu topiğini görmemişim canıımm bende aşılama yaptırmıştım ya doktor banada merional iğne vermişti göbekten olmuştum

10. 6 Ağustos 2009
  11. EU2

EU2 Guest

:1hug:canım beniiiiiim.benimki kalçadandı ozaman ki olmadı zaten..KONUM HALA ÖYLE KALMIŞ bende şaşırdım şimdi görüncea.s

12. 6 Ekim 2009
  13. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ben ikinci aşılama için serophenle birlikte kullanıyorum.ınşallah bu sefer tutar