Kizlar mide balonu takdiran varmi aranizda?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve Slinn tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Slinn
  1. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    konuyu dogru yeremi actim bilmiyorm ama :KK43: ....mide balonu takdiran varmi arkadasalar aranizda? varsa ne gibi siintilar cektiniz? simdiki akliniz olsaydi gene takdirirmiydiniz ? cocugunuz takdrmak istese izin verirmisiniz? cok soru sordum ama önemli bir konu onun icin :)

2. 26 Ocak 2010
  3. Merhaba canım ben taktırmadım ama kuzenim taktırdı İstanbul'da ve bende kaldı o yüzden biraz biliyorum. Yaklaşık 4 gün hiç durmadan kustu, yarım çay bardağı süt bile içemedi hep kustu. Geceleri mide kramplarından uyuyamadığı için bayıltıcı ilaçlar aldı. İlk 15 gün 4 kilo verdi, sonrasında 6 ay boyunca bir 4 kilo daha vermiş. Toplam 8 kilocuk. Dediğine göre 15 gün sonra midede genişlemiş, yemesini engellememiş.Halen süren mide ağrıları cabası. 110 kiloydu, 102'ye düştü, sonra bir ara 122'ye çıktı. Sonra yememeye karar verdi, spora başladı. 3 haftada 8 kilo vermiş geçen ay. Yani iyi düşün , bu kadar uzun anlattım kusura bakma ama o boşuna yaptırdım o kadar param gitti ve sonuç hüsran dedi. Spora falan başlasan hani daha iyi olmaz mı canım ya

4. 26 Ocak 2010
  5. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekur ederim canim ince ince yazdigin icin a.s.
    canim benim icin arastimiyorum 18 yasinda kizim var 77 kilo 1.64 boy ve kafaya takmis bolon takdiracagim diye ne desem ikna edemiyorum sonunda dr dan randevu aldik gitdik balon takilmasinda bir engel olmadigini ama balonsuz zayiflamasinin kendi icin daha faydali oldugunu soyledi ama zamane genci iste kafama takdigim olsun diyor ise yaramazsa birde bu sikintilar cabasi dedigin gibi para si ucuz birsey deil 1500€ sadece balonuna dedi doktor 500€ da hastanesine takilmasina cikarilmasina verilecek ustelik 6 aydan fazlada kalamazmis öle dedi doktor ama ikna edemiyorum:KK43: yazinida okutdum bakalim ayin 2 sinde tekrar bi randevumuz daha var doktor da ne diyecek ,, hayirlisi diyorum artik :Saruboceq:

6. 26 Ocak 2010
  7. Hayırlısı olsun canım ya, ama gencecik çocuk bir spora başlasın balonla vereceksonra ne olacak? benim kuzen balon çıktıktan sonra 20 kilo aldı üstüne kalıcı bir çözüm değil. Bir kapalı havuza başlayıp yüzse falan süper olur. Ben öyle form tutuyorum. Öptüm seni.

8. 27 Ocak 2010
  9. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bir kac gun daha konuscagim bkalim canim cok tesekur ederim allah razi olsun senden

10. 27 Ocak 2010
  11. SELMAT

SELMAT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yaşta ve 77 kilo için balon taktırılırmı kepekli ekmek ve abur cuburu keserek tabiki yürüyüş yada evde spor yaparak 3ayda bile incecik olabilirsin

12. 27 Ocak 2010
  13. burcusx

burcusx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok riskli diye duydum mide balonu...

14. 27 Ocak 2010
  15. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    sorma tatlim ya istese cok guzel kiloda veriyor , iviri ziviri kezse zaten yemek meraklisi degil fakat bu cukulata chips turu seyler cok yiyor:KK43: eve alma diyeceksiniz maglesef oyle bir sansim yok eve zaten almiyorum ama marketimiz var hem okuyor hemde orda calisiyor , canim sunu cekti diyor yiyor , canim bunu cekti diyor yiyor, kendinden olmazsa nereye kadar engeleye bilirimki:KK43:( artik genckizda oldu bu kilolar rahatsiz ediyor tabi benneyaptımki

16. 27 Ocak 2010
  17. Slinn

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

benim bu cocugu bir sekilde vaz gectirmem lazim ama korkmuyor mubarek :kızgın:

18. 27 Ocak 2010
  19. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya mide balonu,şu,bu bilemem ama ben de yeme hastası bir insan olarak birgün liposuction yaptırırım derdim.Taki sezeryan doğum yapıp bu kadar basit gözüken bir operasyonun sonuçlerını görene kadar,Ben daha önce bir kaza geçirdim ve resmen kafama diri diri altmış dikiş atıldı amma ve lakin bu karından yapılan operasyonlara tam bir faciaymış,o günlerde çektiğim acıları düşününce hala delirecek gibioluyorum,sakın ama sakın yaptırmasın,sonra çok ağlar