kızlar moralim bozuk bilgilerinizi bekliyorum

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve melansu tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melansu
  1. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar.en son adet tarihim mayıs ama tarihi hatırlamıyorum fakat mayısın son aylarında olmuştum 25.26.olabilir.haziranda hiç adet görmedim.1 hafta önce idrar testi yaptım negatif çıktı.hamile olmadığımı düşündüm.hala hastalanmayınca kan tesi yaptırdım pozitif çıktı bhcg ise 1012 çıktı ve bunu anlamıyorum.bugünde doktora gittim.hiç bişey görünmedi kese yoktu.doktor 2 veya 3 haftalık olabilir dedi.2 veya 3 haftalık bebeklerde kese görünmüyormu.doktora hamilemiyim dedim keseyi göremediğim için evet dedi.fakat ben dış gebelikten korktum.karnımda hafif ağrılar oluyor.yani açıkcası dış gebelik düşüncesi korkutuyor beni.bhcg de dış gebelik çıkarmıydı.son adet tarihime göre sanırım 1 buçuk aylık olması gerekiyo heralde.yardımlarınızı bekliyorum lütfen

2. 22 Temmuz 2009
  3. ilayda_

ilayda_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh canım doktorunda dediği gibi 2 veya 3haftalık olabilir.. ben doktora gittiğimde 4haftalıktı benim onu bile ultrasonda zor gördüm.moralini bozma bence..birazdaha bekle.inş. iyi sonuçlar alırsın

4. 22 Temmuz 2009
  5. eseda

eseda erkek annesi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benimde son adet tarihim 26 mayıstı haziranın sonunda test yaptım pozitif çıktı sonra doktora gittiğimde doktor bendede keseyi göremedi test hamilesisin dedi 1 hafta sonra tekrar gittim 5 haftalıktı kese daha yeni oluşuyordu sıkma canını biraz sabır bekle görülür dış gebelik değildir kötü düşünme...

6. 22 Temmuz 2009
  7. escos

escos Ömerim canım Birtanem... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de son adet tarihim 27 mayıstı, temmuza kadar hiçbirşey anlamadım. Hatta temmuzda karnımın özellikle alt bölümleri ve sol yumurtalığım cok agrıyor diye doktora gidecektim ki test yaptım, hamile çıktım...Ben de dış gebelik midir normal midir bu kadar ağrı diye çok taktım. Hatta karın ağrım hala devam ediyor, doktora sordum ağrım var dedim o da normal dedi... Bekle biraz daha inşallah herşey yolunda gidecektir...

8. 22 Temmuz 2009
  9. sevnur_86

sevnur_86 melek berram 4aylık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkmayın kızlar ilk 3 4 hafatlık hamilelikte kese daha oluşmamış oluo 5.hafta ufacık bi kese görünüyo ben gittiğimde 5haftalıktım dr keseyi görmüştü ufacık dedi telaşlanıcak bişi yok bende korkmuştum ama şimdi 15haftalık oldum Allah hepimize sağlıklı bebişler versin

10. 22 Temmuz 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    cnm değerin daha çok küçük tabiki kese görünmez
    endişe etme sakın
    benim değerim 3000lerdeydi
    zar zor nokta kadar bişey gördü dr.
    sende göreceksin merak etme
    hayırlı olsun cnm

12. 22 Temmuz 2009
  13. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim son adet günüm 19 haziran benimkinide göremedi doktor

14. 22 Temmuz 2009
  15. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bunu soracaktım karın ağrılarım var ve belim ağrıyo. için rahatladı iyi ki yazdın buraya saol:KK46:

16. 22 Temmuz 2009
  17. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar gerçekten çok teşşekkür ederim hepinize bugünde gittim doktora tekrar kan aldılar bhcg 2257 çıktı doktor bir hafta daha beklememi söyledi

18. 22 Temmuz 2009
  19. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende ilk gittiğimde kese görünmemişti ikinci gidişimdede görünmedi ama sonraki hafta göründğ korkma yani daha çok yenidir ondan görünmüyodur benim gittiğimde değerim seninkiyle hemen hemen aynıydı korkulucak bişey yok korkma gönlünğ ferah tut