kızlar moralim cok bozuk bebeğim geri kalmıs:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bugun dr gıttık 34 haftalık gebeyım kılosu 1900 suan 2 400 olması gerekıyormus bunun ıcın bızı ayrıntılı ultrasona yolladı 32 haftalık cıktı ve bu gerılıgı arastırdılar benım plesantamdaymıs sorun cocuga tam gecmıyormus yedıklerım cok ıyı beslenıyorum ama bebısım az kıla almıs bebekte bır sorun yok sıvısıda normal ama konturol altına alcam dedı beslenmesı tamamen durursa alcaklar cok korkuyorum kızlar bebegımı kaybetmek ıstemıyorum dua edın nolur:KK43:

2. 18 Mart 2010
  3. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    ayyy canım yaaaa ilk okuyan ben oldum galiba...
    Lütfen moral çok önemli böyle şeylerde güçlü duki oda güç alsın senden.
    Allahın izniyle tutunur o sana. Doktorunuda dinlersen bir şeycik olmaz inşallah.....

4. 18 Mart 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    Hay Allah,cok can sikici bir durum gercekten ama moralini bozmamaya calis,insallah hersey yolunda gelisir ve sag saglim zamani gelince kavusursun bebegine.Insallah erken dogum yaptirmazlar ama oyle olsa bile artik bu haftalarda dogan bebekleri yasatiyorlar,dualarimiz bebisin icin.Bu arada sigara kullaniyor musun,plasentanin yeterli besin tasiyamamasinda etkisi var demisti doktor bana.

6. 18 Mart 2010
  7. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım senin psikolojin çok önemli bu konuda tecrübeyle sabittir hemen neşelenecek birşeyler bul ve pozitif düşün birde muzun bebeğin kilosuna direkt etkisi var Allah kurtarsın sağlıkla bir avazda.

8. 18 Mart 2010
  9. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım rahat ol; bebişin nasılsa kontrol altında.
    sağlığı yerinde olduktan sonra düşük kilolu olsa da doğduktan sonra alır kiloları annesi.
    tk'nın da dediği gibi muz ve hurmanın bebeğe kilo aldırdığını duymuştum:ecrin_bebek:

10. 18 Mart 2010
  11. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde kızım 20 haftada iki hafta geri kaldı çalışyorum 1 hafta rapor aldım fark 1 haftaya indi sürekli sol tarafına yat şuan 30 haftalıyım hala kilosu 1 hafta geriden geliyo doktora 2 haftada bir kontrole gidiyorum. 2 hafta geriliğin pek kafaya takılacak bir durumu yok önemli olan 3 haftaya çıkmasın birde tansiyonunu kontrol et sürekli.

12. 18 Mart 2010
  13. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşkler kızlar sigara kullanmıyorum beslenmemde gayet iyi baslarda böyle bır sorun yoktu neden böle oldu anlamadım 3 gun sonra yıne gıdıcez ıns gerılemez daha dua edın nolur

14. 18 Mart 2010
  15. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    endişelenme..bebeği kaybetme gibi bir durum olmaz ki..ciğer gelişimi bile tamamlanmış sayılır 34. haftada..belki biraz erken alırlar bebişi ama annesinin sütüyle kısa zamanda toparlar inşallah..stres çok etkiler bak,moralini yüksek tut..sonuçta sen üzerine düşeni yapmışsın..

16. 18 Mart 2010
  17. roShum

roShum aay bi hoşuum;) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm öncelikle sakin ol ki bebişine yansımasın stresin,
    allah yardımcın olsun,ikinizede sağlık versin,
    ii haberlerini bekliyoruz inş.:Saruboceq:

18. 18 Mart 2010
  19. kabakiz

kabakiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    ayni ablamin duru mundasin.ablamda öyleydi ama onun suyu azmis.bebege yetmiyormus dediler ayni sana dedikleri kiloyu söylediler dün dogdu 3 kilo 380 gr hemde.fazla calismaman lazim suyunuda bol bol ic kardesim.üzülme alsalar bile cocuk olusmus.korkma cocuga bisey olmaz.belki bi iki gün küveze sokarlar.ondada bisey yok gülüm bosuna üzülüyorsun.ha 4. ayinda olsaydin üzül derdim.ozaman cocuk olusamazdi güzel ozaman kork derdim ama suan eminimki cocugun herseyi olusmustur.korkma sakin tamam canim