Kızlar moralim çok bozuk..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve birebira tarafından 22 Haziran 2008 başlatılmıştır.

22 Haziran 2008
    Konu Sahibi : birebira
  1. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar, bugün plajda otururken yanımıza bi bebek kumlar sıcak olduğu için babasından sürekli kucak istiyordu. Tam benim yanıma geldiğinde babası kucağına aldı. Bir arkadaşımın 4 yaşında ki oğlu gülerek "hehe bebek senden korktu" dedi, diğerinin 6 yaşında ki kızı da "zaten onun bebeği olmuyor" dedi.senağlama Birden herkes sustu yüzler düştü. "Yok canım onlar daha istemiyor ki" felan dedi anneleri de. Ama anlaşılan o ki aralarında konuşuyorlar çocuk istediğimizi bildikleri için olmuyor galiba falan diye. Çocuktan al haberi demişler.Kimseye kızmıyorum, çok iyi insanlardır ama çocuklar ne bilsin üzüleceğimi. O kadar üzüldüm ki anlatamam, eşimde üzülmesin diye bişey diyemiyorum ama şu anda ağlıyorum, lütfen dua edin.

Benim gibi isteyip te olmayan herkesin Allah kucağını boş bırakmasın. Çok moralim bozuk kızlar..senağlama

2. 22 Haziran 2008
  3. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ıns cnm en kısa surede kk ne anne olacagın haberını verırsın.allah sana ve bebek sahıbı olmak ısteyen herkese saglıklı,hayırlı evlatlar,mutlu basarılı bır omur versin inş:1hug:

4. 22 Haziran 2008
  5. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Kıyamam canım sana :teselli: Üzülme lütfen. Küçücük çocuklar tabi nereden bilecekler ki. Arkadaşların aralarında bu konuyu konuşmuş olacaklar ki onlar da duymuşlar. Ama arkadaşların da senin durumuna üzüldükleri için , üzüntülerinden konuşuyorlardır bazen. Kendi çocuklarına sarıldıklarında onları sevdiklerinde nadiren de olsa sen akıllarına geliyorsundur. Diyorlardır ki ; keşke .....' de bebeği olsa. olmuyor ve üzülüyoruz. Allah ona da bir bebek bağışlasın diyorlardır. Üzülme canım sen. Anlık sıkar tabi böyle şeyler insanın canını. Ben olsam ben de üzülürüm. Ama gül geç. "Vay sen şu bilmiş bibiklere" de. "Benim de olacak böyle ısırıcam onları" de a.s. İnşallah o günler seni daha fazla üzmeden gelir canım..

6. 22 Haziran 2008
  7. aphraell

aphraell Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kıyamam yaa. Çok üzüldüm ben de okuyunca, böyle şeyler oluyor çocuk onlar nerden bilsinler :teselli: Üzülme sen de Allah zamanı gelince sana da verecektir eminim. Etrafımda 20 yıl sonra bebek sahibi olan bile var yani kısmetinde varsa oluyor cnm sakın üzülüp umutsuzluğa düşme :1hug:

8. 22 Haziran 2008
  9. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cocuktan al haberı cok cırkın bı davranıs ayıp ve gunah sıddetle kınıyorum uzulme tatlım sen dualarımız senınle sende rabbıne sıgın bıtanemm...ins mutlu haberlerını alırız sevgıyle kal

10. 22 Haziran 2008
  11. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım uzme kendını inş bırgun senınde bebışın olur

12. 22 Haziran 2008
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ne kadar zamandir olmuyor? problemini zne?
    emin ol bir gun bebegin olacak. herseyin bir sirasi bir zamani var.

14. 22 Haziran 2008
  15. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlk önce inan çocuğunun olacağına bak bu çok önemli inanmak başarmanın yarsıdır.Stres yapma buda çok büyük bir zarar ve çocuğunun olamamsında etken.Ve şu anda canı gönülden diliyorum RABBİM seninde kucağını boş bırakmasın ve sana bir evlat kısmet etsin İNŞALLAHHHHHHH.

16. 22 Haziran 2008
  17. sEvGi_

sEvGi_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Allahım hayırlı bir evlat nasip etsin size üzülmeyin ve umudunuzu yitirmeyin..mutluluk sizinle olsun..

18. 22 Haziran 2008
  19. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar hepinizden Allah ım razı olsun, nasıl moral oldunuz yazdıklarınızla bana bilemezsiniz. Sizi çoooooook seviyorum!!a.s Biliyorum kötü niyetleri yoktu kimseye kızmıyorum.

Herşeyde bir hayır vardır ben bunu iyi bilenlerdenim.. Allah dileyen herkese sağlıklı hayırlı bir evlat verir inşallah, ben de herkes için tüm kalbimle dua ediyorum. :enbuyukkk: