Kızlar mutlaka okuyun ve yorum yapmadan gecmeyin cünkü yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmerguzeli06 tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esmerguzeli06
  1. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bi arkadasım var bayadır tanısıyoruz ve ben ondan hoslanıyorum ama bu kişiye karsı soguk mu davranıyorum diye düsünüyorum nasıl hareket edebilecegimi bilemiyorum ona karsı yüz yüze konusurken cok iyi konusuyoruz anlasıyoruz ama msn de ben konusamıyorum onu sıktıgımı düsünüyorum böyle düsünmeme sebeb ise onun konsmanın arasnda hemen grsrz cıkıyorum demesi yorumlarınızı bekliyorum simdiden tsk ederm:dilcikar:

2. 29 Temmuz 2009
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    o yazana kadar yazma bir daha bence

4. 29 Temmuz 2009
  5. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence yüz yüzeyken direk sor onu yazdıklarının sıkıp sıkmadığını. Gerçekten sıkılıyorsa eğer zaten arkadaşın dediğini yaparsan hani o yazana kadar hiç birşey yazmazsan çocuk oh be sonunda yazmıyor ne mutlu gibide düşünebilir :1closedeyes:. Sende kendini yersin ne zaman yazacak acaba, ne kadar beklemeliyim diye. Hoşlanıyorsan hoşlandığını söyle yada belli et ama bence çok iyi tanı. Ardından daha somut bir karar ver sengözlerimebaksanab

6. 29 Temmuz 2009
  7. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında sorun ben onunla msnde son zamanlarda pek konusmuyodum hiç yazmadm dün kendi bana yazdı baya ilgiliydi cok güzel konustuk bugnde dün yazdıgı için ben slm veriyim diye düşndm verdm ama konusma cok soguk gecti ben cok mu soguk davrandm diye düsünüyorum erkeklere güvenme zorlugu cektigim için mesafeliyim galiba

8. 29 Temmuz 2009
  9. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Hımmm havada aşk kokusu var ne güzelzemuszemus
    Arkadaşım evet msn de çok ilgilenme bencede ama yüzyüzeyken aynı sıcaklığına devam et. bence bazen en güzel taktik kafa karıştırmaktır belki oda aynı şeyi yapıyordur sana. onun duygularıyla iligli hissettiklerinden hiç bahsetmemişsin oda senle ilgileniyormu sence .yoksa hiç alakası yokmu iligileniyorsa oda seni böyle yaparak denemek istiyordur. belki kararsızdır kapılıp kapılmamak arasında kalıyordur yani ince mevular bunlar

10. 29 Temmuz 2009
  11. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya benimle ilgileniyo iş yerime geldi kac kere sonra bende gittm onun iş yerine cok güzel vakit gecirdik yanıma gelcekti yine gelemedi dünde msnde işte yanına gelicem diye yazdı bugünde msnde bu olaylar oldu anlamıyorum karısık

12. 30 Temmuz 2009
  13. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    kendini internette başka şeylerede kaptırıyor olabilir
    çok var öyle oyuna zarta zurta dalıp dünyayı görmeyen o yüzden diğer şeylerden dolayı üşeniyo olabilirde yazmaya :)

14. 30 Temmuz 2009
  15. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında haklısın dün işi de vardı biliyodum o dısarı cıkıcaktı bende tamam sen hazırlan dedim buraya kadar iyiydi ben bişey daha sordum sonra cvp yazmadı cıktı msnden bende bundan sonra sinirlendim biraz cıkıstım bişeyler yazdım hala cvp yok bilmiyorum nolcak galiba abarttm cıkısmam hataydı

16. 30 Temmuz 2009
  17. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    çok meraklandım yaa :)))

18. 30 Temmuz 2009
  19. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Beraberken iyiyseniz msn yi takma. Herkes sevmeyebilir o tür konuşmaları. msn e girdiğinde o başlatırsa konuş yoksa girme bence. Sıkılabilir veya oyun oynuyorsa, bir başkası ile görüşüyorsa kısa kesmiş olabilir.