kızlar mutluluğumu yaşayamadım

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kxixvxixlcxixmm tarafından 18 Ocak 2008 başlatılmıştır.

18 Ocak 2008
    Konu Sahibi : kxixvxixlcxixmm
  1. kxixvxixlcxixmm

kxixvxixlcxixmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba dün kan testi yaptırdım.2 haftalık hamileymişim sevinçten havalara uçtum.ama bugün sabah hafif kanamam oldu ve hemen doktara gittim.keşke gitmez olaydım kadın ultrasyonla alttan baktı ve düşük riskim varmış yaa 2 haftalık hamilelikte altan bakılmazmış nerden bileyim hiç daha önce hamile kalmadım ki sabahtan beri ağlıyorum bebişide göremedi.üstüne üstlük acayip belim ağrıyoo kızlar bana yardım edin bebişime bişey olurmu???:1no2:benneyaptımki

2. 18 Ocak 2008
  3. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    çok erken öğrenmişsin hamile olduğunu canım yaaa.nasıl oldu.benim adetim 6 gün geçmişti yaptım test pozitif ti.doktora gittiğimde 6 hafta 4 günlüktü.senin nasıl 2 haftalık oluyor anlamadım.canım bu merakımdı.
    umarım bebişin iyidir.ilk haftalar olur kanaman ama kendine dikkat et mümkünse hep yat.

4. 18 Ocak 2008
  5. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    doktor bunu bili
    yordur herhalde uygun görmese bakmazdı üzülme inşallah bir şey olmaz bebişine kardeşimin karısınında düşük tehlikesi vardı doktora gitti alttan ultronla bakmış oda senin gibi üzüldü ağladı bir şey olcak diye sonuç kızımız bir yaşında topaç gibi yani hiç bir şey olmadı üzülme düşük tehliken varsa bol bol dinlen geçmiş olsun

6. 18 Ocak 2008
  7. kxixvxixlcxixmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederimcanım yeni bir test çıkmış adetine 4 gün kala öğrene biliyorsun birtanesi tam mavi diğeri biraz acıktı. yine güvenemedim kan testindede çıktı ya altan ult.ne diyorsun

8. 18 Ocak 2008
  9. kxixvxixlcxixmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim beni çok rahatlattın.inşallah benimde hayırlısıyla bebişim dünyaya gelir

10. 18 Ocak 2008
  11. kxixvxixlcxixmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim beni çok rahatlattın.inşallah benimde hayırlısıyla bebişim dünyaya gelir.

12. 18 Ocak 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Canım ablama(teyzemin kızı) da düşük riski var demişlerdi onun da kanaması olmuştu. Yattı dinlendi stres olmamaya çalıştı. Fazla ev işi falan yapmadı. Sonrasında düşük falan da yapmadı. Risk var demek kendine biraz daha fazla dikkat et demek. Sen canını sıkma. Çocuğu 8 yaşında şu an. İnşallah senin de güzel haberlerini alırız.

14. 18 Ocak 2008
  15. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah hayırlı ve sağlıklı bir melek dünyaya getirirsinayrıca biraz rahat ol ne düşünürsen o gerçekleşir güzel seyler düşün bol bol dinlen ve dua et meleğine hayırla ve sağlıkla kavuşmak dileğiyle:teselli:

16. 18 Ocak 2008
  17. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer muayne eden iyi bir doktorsa,alttan muayenin bi sakıncası yok canım
    kanama da olabilir sen poponu hafif yukarda tutacak şekilde altına yastık al ve yat,kendi kendine geçebilir kanamam

18. 18 Ocak 2008
  19. PambukSeker

PambukSeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kıvılcım çok geçömiş olsun canım inşallah düşükle sonuçlanmaz. Ayn ın dediği gibi belinin altına bi yasyık koy mecbur kalmadıkça kalkma istirahat et.