Kızlar ne olur allahını seven yardım etsin.aşılama sonrası belirtilerinizi yazın

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve YS88 tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : YS88
  1. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar slm aşılamam yapıldı kaldı 8 gün öğrenmeme size sorum aşıla ile hamile kalanlarda aynı belirtiler oldu mu?aşılamadan 2 saat sonra kasıklarımda ağrı oldu ve 6 gündür oluyo hiç kesilmiyo içimde bişeyler oluyo ve göğüslerimin uçları yoktu uçları patladı BEMBEYAZ ve acıyo sizce bunlar güzel belirtiler mi doktorum 3 yumurta ve sperm sayısıyla şansın çok yüksek dedi.idrarda ne zaman çıkar acaba çok merak ediyom...lütfen yardım ÇARESİZİM acaba göğüslerdeki belirtiler iğnelerden oldu.ama 1 haftadır iğne kullanmıyorum sonuçta ve iğne vvurunurken hiç bir değişiklik yoktu bende allah hepimize en kısa sürede versin....:ecrin_bebek: :asigim: zemuszemus :KK46: :enbuyukkk:

2. 24 Eylül 2009
  3. erkder

erkder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben iki defa hamile kaldım. ilkinde tüm belirtiler vardı. kasık ağrısı, göğüslarda hassasiyet, mide bulantısı... aklına ne geliyorsa. düşük yaptım. tekrar hamile kaldım. bu sefer hiçbir belirti yaşamadım. kesin hamile değilim dedim. test yaptırmaya gitmemeyi bile düşündüm. eşimin zoruyla gittim. ve yine hamileymişim. hemde ikizlere. tabi sonuç yine düşük. diyeceğim o ki, bu kadar stres yaparsan tutacağı varsa da tutmaz. lütfen sakin ol. idrar testi sakın yapma. ikizlere hamile kaldığımda onuncu gün idrar testi negatif çıktı ve bende süper moral bozukluğu yaptı. sakın ama sakın yapma. umarım hamilesindir.

4. 24 Eylül 2009
  5. poti

poti rabbim sana hamd osun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim belirti arama desemde sen yinede arayacaksin insan engel olamiyor cünkü hislerine.bir asilama ve iki tüp bebek deneyimim oldu hepsindede cok yogun belirtiler yasadim ama malesef olmadi.ama senin 3 yumurtan varmis sansin cok yüksek benim asilamada bir yumurtam olusmustu.stres yapma test gününe kadar kendini oyala kendini dinlememeye calis (ne kadar imkansiz olsada)insallah bebislerine kavusursun rabbim ikiz versin insallah en önemlisi saglikli versin her sey gönlünce olsun hayirlisi olsun

6. 24 Eylül 2009
  7. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tşkler arkadaşlar allah razı olsun hepinizden hepimizin gönlüne göre versin...emeklerimizi boşa çıkarmasın