kızlar ne olur özgeme yardım edin

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve xoxzgem83 tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : xoxzgem83
  1. xoxzgem83

xoxzgem83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle herkese merhaba ben siteyi uzun zamandır takip ediyordum ama ilk kez yazıyorum.benim sorunum kızım 1 hafta sonra 5 aylık oluyor.ama biberon almıyor.dilini etrafında çeviriyor ısırıyor ama emmiyor.çalıştığım için sürekli emziremiyorum.çorbalara başladım.ama kilo almıyor.doktor biberon maması içmesi gerektiğini söyledi.nasıl alıştırabilirim.

2. 10 Ekim 2008
  3. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hala emziriyorsanız biberonla mamayı alması zor olacaktır. emme güdüsünü memede yaşıyor zaten. biberona su vererek alıştırın. mamayıda kaşıkla verin. anne sütü alıyoırsa biberon maması deilde kaşık maması verin daha iyi olur.

4. 10 Ekim 2008
  5. fiko

fiko deniz'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı sorunu yaşıyorum biberonu almıyor.sütüm yetmediği için mama başlamıştık kaşıkla taşı taşı baş olmuyor.hem yetişemiyorum sıkılıveriyor.kaşık mamalarına geçtim.kilo almıyordu bende bir yol buldum tartmıyorum o kadar çabama rağmen almıyorsa oluru budur dedim.sabahları 4 terane bisküviye azıcık terayağı ve pekmez katarak veriyorum.1 saat uyuyor sonra ben kahvaltı yaparken onada az az veriyorum öğlen yoğurt ikindi çorba akşamda kaşık maması veriyorum aralarda tabi anne sütü ve meyve suyu napalım kader

6. 10 Ekim 2008
  7. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben tatli biseyler sürerek alistirdim
    acikcasi faydasi oldu
    istersen öyle bi dene belki faydasi olur