kızlar ne olur yardım edin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve minervaduygu tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : minervaduygu
  1. minervaduygu

minervaduygu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 6 hafta 6 günlük hamileyim.geçen cuma yani tam 6 hafta 3 günlükken doktoruma gittik.ikinci gidişimizdi.ilkinde hayal meyal bir gebelik kesesi göründü.ikinci gidişimizde net olarak gebelik kesesi göründü ama bebek tam olarak görünmedi ve kalp atışlarını da göremedik böyle olunca.siz ne zaman bebeğinizi gördünüz,kalp atışlarını duydunuz kızlar.doktorum terslik yok dedi ama bebeğimiz zor oldu zaten.korkuyorum...

2. 6 Ekim 2008
  3. minervaduygu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar,gerçekten aranızda bebeğini ve onun kalp atışını ne zaman görüp duyduğunu yazabilecek birileri yok muuuusenağlama

4. 6 Ekim 2008
  5. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merak etme bence bir hafta sonra görünür mutlaka ben sekiz haftalıkken gittim ve hem bebeği hem kalp atışını görmüştüm doktorun bir sorun yok diyorsa takma bu kadar kafana olumsuz birşeyde düşünme belki geç döllenme falan olmuştur bir dahaki gidişinde görmen dileğiyle

6. 6 Ekim 2008
  7. minervaduygu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzel dileğin için sağol canım.sanırım geç döllenme olasılığı çok düşük.28inci ginimde regl olurdum çünkü hep...

8. 6 Ekim 2008
  9. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 7. haftada gördüm. 6. haftanın başında gittiğimde sadece yolk kesesi vardı. benim dr um kalp atışı için 6. hafta erken demişti. ama görenler de oluyor tabi. peki kesenin içinde yolk kesesi varmıydı. varsa önümüzdeki hafta en geç görürsün bebeğini. çok zor biliyorum. ben bundan önce bir boş gebelik geçirmiştim. 7. haftada da düşük yaptım zaten. inşallah seninki öyle olmaz. çok stres yapma. ayrıca dr un karından baktıysa görememiş olabilir. vajinal daha net olur. ama 8. haftada bile görenler oluyor canını sıkma.

10. 6 Ekim 2008
  11. minervaduygu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol ilgin için canım.evet sanırım gebelik kesemin içindeki hayal meyal görüntü yolk kesesi.doktorum vajinal bakmayı da teklif etti ama korkuyorum diye karından bakyık yine.

12. 7 Ekim 2008
  13. minervaduygu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başka fikri olan yok mu canlarım.uykusuz kalıyorum,bir türlü huzurumu yaşayamıyorum...yardım ne olur...

14. 7 Ekim 2008
  15. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım tebrik ederim bende topiğe gelmeyince merak etmiştim demek hamilesin allahım hayırlısını nasip etsin hayırla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hiç üzülme endişelenme bazen bebekler böyle yaramazlıklar yapabiliyorlar azcık üzüyorlar annelerini doktor sorun yok dediyse yoktur canım kalbini ferah tut güzel şeyler düşün pozitif ol meleğin seninle canım üzülme

16. 7 Ekim 2008
  17. minervaduygu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belenayım,kader ortalarımdan birisin sen de canım.arada sırada geliyorum topiğe ama eskisi kadar deil.vefasızlık ettiğimi düşünme nolur.kafam çok meşgul bu durumla.bir görsem oh diycem.allahım çok şükür bana bebişin haberini eşime vermeyi de nasip etti.inşallah gönülden isteyenler bir gün sağlıkla bebişlerini kucaklarına alacaklar.yazdığın sevimli sözlere sağol.tüm dileklerin seninle olsun canım...kaydirigubbakcemile5

18. 7 Ekim 2008
  19. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    hiç düşünürmüyüm canım vefasızlık yaptığını bebeşini görde bu bize yeter senide hamiş listesine terfi ettirdim ee darısı bizim başımıza canım hiç kötü düşünme olurmu allahım bu kadarını nasip etti ya bebeşini görmeyide nasip eder inşallah senin adına çok sevindim canım:teytey::dance::lepi: