kızlar ne yapmalıyım?

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve cayvekahve tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : cayvekahve
  1. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yeni czme almştmm normal oldu bana denedgmdee gecenlerde gydm allahm nası vurdu aygmn arkasını 2 aygmn arkasıda yara ve normal spor aykkbı bıle ggıyemıorm evde cıplak ayakla bile acıyor:gitme: pamuk koyup gymeye clştm ama olmadı czmede cok guzel acaba 1 numara actrsam ayakbbıcıda acılırmı o arka kısmnda sert bşy war o vuruo ne diosunz kızlar geride verlmez dio annemler daha alalı 1 hfta olmadı cok üzgünüm beeen.şu yaralara bepanten suruorum ama genede aynı bnyoda su degince ölduruo benisenağlamasenağlama

2. 16 Ekim 2009
  3. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence daha yeni aldıysan ve ilk giydiğinde böyle yaptıysa aldığın yerle görüşebilirsin. arkasında sert bir şey var demişsin 1 numara büyük de alsan o sert şey yine olacak. çok beğendiysen ve geri vermek istemiyorsan önce ayakkab tamircisiyle görüş, belki bir şey yapabilir

4. 16 Ekim 2009
  5. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cnm o sert sey ne biliomusn czmenın topuk kısmına destek saglıo o vuruo

6. 16 Ekim 2009
  7. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tatlim ayakkabiyi aldigin yerle gorus ayagini goster ben bunu kullanamiyorum de .tuketici haklari var geri verebilirsin ayakkabiyi.bence giyme o ayakkabiyi ayaginda yara olmus zaten.gecmis olsun canim

8. 17 Ekim 2009
  9. cayvekahve

cayvekahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım senağlamasenağlama ya bende annemlere diyorum ordaki cocuk bana giyince acılr dedi ben dedim ona bu arkda sert bşy war oda dediki ayagnz alşmaştr ondan dedi annemler gydın olmaz diolar

10. 17 Ekim 2009
  11. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

canim bence kesinlikle geri gotur bi sansini dene.o cucugu bul ve ona deki siz ayaginiz alisir demistiniz ama yara oldu yasal haklarimi biliyorum yasal yollarada basvurmak istemiyorum lutfen geregini yapin de. cekinik durma kendinden emin durursan degistirirler. tabi ayakkabinin durumunuda bilmiyorum yeni gibi mi duruyor yoksa disarda giyildigi cok belli mi? fisini de atmamissindir insallah yoksa degistirmezler

12. 17 Ekim 2009
  13. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    kesinlikle geri götür çünkü hata onlarda ayakkabı açılır diye kandırmışlar seni.
    satmak için yapıyorlar. tüketici hahın var senin. bi de baya kötü yara olmuş göster.
    değiştirmezlerse git tüketici haklarına başvur hemen ve ayağınıda göster. sana para iadesi bile yapmak zorundalar.