kızlar nedense bu sefer rahat değilim bir bakarmısınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DrGunay tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : DrGunay
  1. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ya kızlar geçen sefer yumurtatoplama ve transfer işlemim Alman hastanesinde olmuştu.eve 2 dakkalık yürüme mesafesindeydik.Şimdi transferden sonra arabayla 1 saatlik yolculuk yaptık.Yani bu saatin 20 -25 dakikasını trafikte kaldık.Bir sorun olurmu sizce acaba?birde kasıkta bir dolgunluk var adet ağrısına benzer.yumurtalıklarımda da azcık ağrım var OPU işleminden sonra başladı henüz geçmedi sizde de oldumu*
    Öğle korkuyorum ki dün de gazım vardı çok azcık ıkndım :KK43:(Çok korkuyorum kızlar ya bana akıl fikir verin.
    bir de sürekli sırtüstümü yattınız?ben sırtsü çok fazla yatamadım her tarafa dönüyorum.Ama bir tek yemek ve tualet ihtiyaclarım için kalkıyorumm.Tedirginim ya.İlkinde hiç böğle değildim :KK43:((

2. 11 Aralık 2009
  3. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tedirgin olmana gerek yok günay. zaten yumurta toplama işleminden sonraki yatış pozisyonunun önemi yoktur bence.

4. 11 Aralık 2009
  5. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım yumurta toplamadan sonra yok ki transferden sonra söğledimm..

6. 11 Aralık 2009
  7. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    o kadarcık yolculuğun bir zarar vereceğini sanmıyorum tabi eğer sarsmadıysa. ben transferden 2 saat sonra yaklasık 1,5 saatlik yola cıkmıstım. o zamanki arabamız sarsmadı.ben ilk 3 gün süreklisırt üstü yattım. ama geceleri yan yattım. sonuç kimyasal gebelik.bence bu aralar birzcık dikkat et kendine. en önemlisi sakın korkma,olumsuz şeyleri gtirme aklına. iyi düşün. gerisi de Allah'a kalmış.iyi düşün iyi olsun sonucun...

8. 11 Aralık 2009
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnım benım yaaaa nasılsın bende sana mesaj atmıstım sımdı gordum burayı
    uzun yoldan korkma canım onemlı olan transfer sonrası ılk yarım saat benımde yolum senın gıbı uzundu transferın bıle olmus ay cok heyecanlandım yaaaaa ınsallah allahıma dua edıcem bu sefer senınde benımde ısteyen herkesın yuzunu guldursun

10. 11 Aralık 2009
  11. TURKUAZ26

TURKUAZ26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olmaz canım sen kafana takma benımde transfer alman hastanesınde olmustu.
    öyle ufak tefek seyler etkılemez sen merak etme.yeterkı öyle agır işler falan yapma bol bol dınlen uyumaya calıs ben oyle yapmıstım.

12. 11 Aralık 2009
  13. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben opudan sonra anladım. olsun hiç kafana takma benim dr istersen transferden sonra basket oyna tutunacaksa tutunur diyor. yatışın kalkışın hiç önemi yok yani. ben 2 denememde de yattım ama olmadı ne yazık ki....

14. 11 Aralık 2009
  15. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Çok sağ olun kızlar morel oldunuz.Hoş geldin Sedam.Tedavin şimdiden hayırlı uğurlu olsun bir tanemm.
    Ben de transferden 2 saat sonra hastaneden ayrıldım.Sadece azcık ağrılar var.Bazen belde bazen bacakta.yumurtalıkta o yüzden korkuyorum.bir de transfer günü sırtstü yattım sonrası günler hem sırtüstü hem yan yattım..

16. 11 Aralık 2009
  17. TURKUAZ26

TURKUAZ26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu agrıların olması ıyıye ısaret embrıyoların yerlesme belırtılerı tutunmaya calısıyorlar
    benımde oyle olmustu.doktorumu aramıstım ıyıye işaret demıstı.embrıyoların tutnmaya calısıyor demıstı
    sen bence bunları kafana takma.insallah emeklerının sonucunu alırsın

embrıyologunuz kımdı acaba?

18. 11 Aralık 2009
  19. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ağrısı olanlar genelde hamile olanlar oluyor inşallah sende hamilesindir. şansın açık olsun....