Kızlar neolur yardım edın..........

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve connet tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : connet
  1. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Selam kızlar 3 senelık evlıyım ve bebegım olmuyor buzman kadar hormon testlerı rahım fılmı ve klomen kulladım ve hepsıde normal duzeyde dedı doktor esımde aynı sekılde yapılan sperm testı normal cıktı ve butun bunlarda sonra asılama yaptırmaya karar verdık ama hangı doktor hangı hastane olacagına karar veremıyoruz, avrupa yakasındayım ozel GAZIOSMANPAŞA HASTANESINDE yaptıran veya duyum alanlarınız varsa yalvarırım bsıeyler yazın cok cıkmazda hıssedıyorum kendımı,memorıal hastanesı fıyat konusunda cok pahalı geldı bana, nolur bsıeyler yazın hastane tavsıyesınde bulunun, fıyatları hakkında bılgıler verın, bu cumartseı gıtmek ıstıyorum....

2. 24 Eylül 2009
  3. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gecmis olsun cnm benim dedigin hastanelerde hicbir bilgim yok ben 1kere acibadmde tup bebek yabtirmistim ve baya pahaliydi... arkadaslar eminim yardimci olacaktir

insallah en yakin zamanda melegine kavusursun caanim allah yardimcin olsun hersey gonlunce olsun

4. 24 Eylül 2009
  5. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    keske su fiyatlara devlet bi el atsa yaaa omrumuz para biriktirmekle geciyo:a015:

6. 24 Eylül 2009
  7. maral777

maral777 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dilerim Rabbim size de bir bebiş verir, dediğin konularla ilgili bilgim yok. ama testler normal çıktı ise, hemen aşılama yöntemine başvurmayın bence, ne kadar zamandır istiyorsunuz ve olmuyor bilmiyorum ama, bir zaman akışına bırakın, allah onun için uygun zamanı tayin etmiştir.

8. 24 Eylül 2009
  9. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108

canım 3 senelık evleyım ve 3 seedır akısına bıraktık ama olmuyo ve her adet donemımde cok buyuk uzuntu yasıyorum, tabıkıde allah nasıp ederse olcak ama bole bsıey yapmadanda beklemek cok uzucu...

10. 24 Eylül 2009
  11. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    merabalar canım bende seninle aynı durumdayım karar verdik eşimle fakat hastane ve fiyatlar konusunda düşünceliyiz araştırıyoruz bende avrupa yakasındayım senin gibi
    ınternational Hospital Yeşilköy
    bana bu hastane yakın hem aradımda dün ücrek konusunda bilgi aldım 600 dedi ama tahlil muayenede içinde olursa 800 dedi toplam geçmez dedi ben suanda orayı düşünüyorum canım ....
    bide gaziosmanpaşada oturuyosan yalnış hatırlamadıysam orda ABACIOĞLU diye tüp bebek merkezide var orayada bakabilirsin canımmm..
    hayırlısı olsun hepimiz için ben daha araştırıyorumm

12. 24 Eylül 2009
  13. connet

connet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108

canım gazıosmanpasa tarafta olmam sorun degıl yeterkı ıyı bır hastane olsun, İnternational Hospital Yeşilköy bunuda arastırmak ıstıyorum, burdan gorustugun herhangı bır dr veya porf varmı, azonce ınternet sıtesınden baktım prof. ismail çepni var acaba sen kımınle gorusme yaptın cnm

14. 24 Eylül 2009
  15. iklim

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    henüz görüşme yapmadım ama buranın en iyisi ve eskilerinden sayılır güvenilir bir yer ben sadece telden fiyat istedim gidip bir ön görüşme henüz yapmadım ama güvenilir kesinlikle

16. 24 Eylül 2009
  17. iklim

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    bende 3 yıllık evliyim senin gibi bizim sorun bende yumurtlamam olmuyo falan filan bi dönem tedavi gördüm aama bişey elde edemedik bizde eşimle karar aldık aşılama yaptıralım diye işte senin gibi bende arastırma arefesindeyim ekimin sonlarına doğru kesin gitmiş olmak istiyorum ben

18. 24 Eylül 2009
  19. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    EĞer avrupa yakasındaysanız alman hastanesı kesınlıkle Önerırım orda calılŞtım ben tıtız doktorlaır var....