Kızlar neredesınız?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bebetom tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : bebetom
  1. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benı az cok tanıyanlar var.2 defa tup yaptırmıstım tutmamıstı.Sımdı benım adetım azar azar geldı bu ay sımdı ıse ara ara kanamalarım var.Doktora gıttım fakat tahlıllerım cok ıyı cıktı.Sımdı lekelerım durmazsa rahımden parca alıp doku testı yapacakmıs.Ayrıca antıbıyotık tedavısıne basaldım.Ama durmassa lekelenmeler mecburen yaptıracagım.Bana doku testı yaptıran arkadaslar bılgı verebılırmı cok korkuyorum.Yanı kotu sonuc cıkarsa ne yaparım aceba?benneyaptımki

2. 20 Haziran 2009
  3. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim insallah gerek kalmaz.bende 11 haftalik bebegimi kaybettim.genetik test yaptircaz.insallah baska biseye gerek kalmaz.benimde korkum rahimden parça alinmasi.

4. 20 Haziran 2009
  5. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende bi defa tüp bebek d3enemiştim dış gebelik olmuştu neden böyle oldu diye doktorum rahimden parça aldı biraz canın yanıyo tabi ama benim snucum temiz çıkmıştı parça alırken rahmide temizledini söyledi çünkü bendede parça alınana kadar sürekli lekeler geliyodu sonra kesildi umarım sendede bişey yoktur canım geçmiş olsun :Saruboceq:

6. 20 Haziran 2009
  7. bebetom

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım bende oyuzden coook korkuyorum sana da banada gerek kalmaz umarım.Tesekkurler

8. 20 Haziran 2009
  9. bebetom

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ama ben kurtaj falan olmadım kı neden lekelenme oluyor aceba?:uhm:bılmıyorum kı sen ılac kullandınmı ? canım sonra ınsallah dururda gerek kalmaz.Benım rahımımı temızlemesıne gerek yok kı Allahım bana yardım et.:Saruboceq:Tesekkurler saol

10. 20 Haziran 2009
  11. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim dış gebelik anlaşıldıktan sonra sürekli lekelenmeler devam etti kahverengi rahimde başka bi problemmi daha var diye doktor parça almıştı daha sonra ilaçla düşük yaptım ama parça alınırken doktor temizledini söyledi ondan sonra kesildi lekelenmelerim ama inş gerek kalmaz sana ama bildiğim kadarıyla rahimle ilgili bi problem varsa hepsi çıkıyomuş parçanın incelenmesinden sonra geçmiş olsun canım kadın olmakta ne zormuş ya:kızgın::kızgın:

12. 20 Haziran 2009
  13. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  14. 21 Haziran 2009
  15. bebetom

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım yaa ben gebelık kanda yaptırdım ama yok cıktı.Sence rahımımden parca alınsınmı?Tahlılı yaptırımı?:uhm:

16. 21 Haziran 2009
  17. QZLEMCEE

QZLEMCEE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım devam ederse problemin alsınlar belki başka bi sorun varsa ortaya çıkar ama üzülme ya kötü çıkrsa diye belki almaları daha hayırlıdır bebek için zaten ne varsa deniyoruz dimi alıştık artık inş dualarımız en kısa zamanda kabul olsun canım bu arada son durumun ne lekelenmeler devam ediyomuÇok üzgünüm çoook

18. 21 Haziran 2009
  19. bebetom

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canım lekelenmeler daha da cogaldı.Ama kıpkırmızı gelıyor.Neden aceba?birde ben depresyon hapı ıla uyku hapı kullanıyorum.Ayrıca da guatr ıcın tefor kullanıyorum.Onlardan bırımı yapıyor kı,tek tek 3 gun bırakıp denıcem.Bakalım duracakmı? saol canım tesellılerın ıcın.Insallh ıyılesırım.Herkesın bebısı olsa nevar Allahım yaa