Kızlar nolu,jinekolojik muayene acill!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve yosunnk tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yosunnk
  1. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bugün 4 te randevum var. dr a gitmemin nedeni adetim zamanında geldi fakat 1 hafta geçti çoğalmadı az az geldi ama dünden beri coştu.anladı dr a gideceğini :) neyse işte bundan dolayı randevu aldım.ama doğal olarak kanamam var.gidilirmi bu haldee.Birde en önemli neden ben de pko vardı.ona da baktırcam.hormon testi filan olur dedim ondan.çocuk istiyorum.
    YANİ ADETLİ OLMAM ENGEL Mİ SİZCE.??

2. 5 Ekim 2010
  3. maonyaaa

maonyaaa bir melek diliyooorrumm Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yok cnm git doktoruna adetli olman bişeyi değiştirmezz..hormon tahlili yapabilir

4. 5 Ekim 2010
  5. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım hormon testleri en kesin sonucu adetin 3. günü yapıldığında verir bu ay büyük ihtimal hormon testi yapmaz yani... ama muayene olabilirsin be şahsen tercih etmem ama doktorlar öyle şeylere alışkın eğer için rahat etmicekse dr a git dediğim gibi ben cok önemli bişey olmadığı takdirde adetliyken doktora gidemem....

6. 5 Ekim 2010
  7. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bulaştığı günler sayılıyor mu adet günü diye.dün ve bugün normal seyrinde geliyor.yani bugün 9. gün mü yoksa 2. gün mü diceem.anlamadım ki ben.adetim bitince mi gitsem.yumurtalıklarıma baktırıcam özellikle yumurta takibi isticem.hiç tecrübem yok:uhm:

8. 5 Ekim 2010
  9. maonyaaa

maonyaaa bir melek diliyooorrumm Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    cnm gitt doktora sor iştee.

10. 5 Ekim 2010
  11. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    doktor zaten söyle sana yapılıp yapılmayacağını canım...

12. 5 Ekim 2010
  13. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    peki tamam arkadaşlar ikinize de çok teşekkürler ilgilendiğiniz için.gidicem bakalım nolacaksa olsun...allah kimseyi bu yollarda eylemesin....:Saruboceq:

14. 5 Ekim 2010
  15. masal_naz

masal_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım hormon tahlilleri adetin 3.günü yapılıyor istersen git yinede anlat şikayetini

16. 5 Ekim 2010
  17. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    :enbuyukkk:gittim kızlar dr.bayıldım dr uma süper bi insan .gerçekten insan.öyle güzel konuşuyor ki.prof.idi gittiğim dr.şöyle bişey de var.5 senedir kendimi pko biliyorum.ama hiçbişey yok.kesinlikle pko değilsin dedi.resmen şok oldum.nasıl yani pko yok mu demişim.bana da gösterdi ekrandan görüyordum zaten bu sağbu sol yumurtalığın dedi hiçbir kistik yapı yok.yarına hormon testi verdi.zaten bende adet problemi yok.kg vs yok.yara bere bişey yok gayet sağlıklısın dedi bana.hala şoktayım.
    ŞUNU SÖYLİİM SON KEZZZ DR UNUZU İİ SEÇİN.BENİ benim 5 sene bu şey aklımı çok kurcaladı.ama yokkkk.hamilelik için de bi 4-5 ay daha beklicez.bakalım hayırlısı.

18. 6 Ekim 2010
  19. sansee

sansee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çoook sevindim yosunnk:)))İnşallah tez zamanda bi bebişin olur..en tatlısından ..enn sağlıklısından:KK66: olumunekankayizsmile