kızlar nolur bana yardım edin bıktım artıkk :((

Konusu 'Dalgalı Saçlara Özel' forumundadır ve tuubaa tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : tuubaa
  1. tuubaa

tuubaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    son umudum sizlersiniz mirmirmirmir

kızlar bnm saçım ylların röflelerine maruz kalmış ve 2 senedirde sürekli boya görmüş bi saç.kıvırcık desem kıvırcık diil dalgali desem dalgalı diil böyle tülerik tülerik şekilsiz bişey yıllarca jöleyle cebelleştim dalga veriyim diye olamdı düzleştiriyorum 3 senedir ama onunda çok yakıştığını sanmıyorum böyle istiyorum ki doğal doğal dalgalarım olsun köpük ya da jöle kullanarak nasıl yapıcam bilmiyorum 26 yaşındayım nerden baksanız 15 senedir bu saç sorunuyla uğraşıyorum.maşayla dalga vermeyi denedim düzleştirip yapıyım dedim tutmadı çok ince telli saçım doğal haline maşa yapıyım dedim bu seferde kabardı nolur bana yardım edin nolur düzleştirmekten kurtulayım depresyona giricem artık lütfen yorumlarınızı bekliyorum :gitme:

2. 14 Ekim 2010
  3. zelia

zelia Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sacini banyodan sonra ör ertesi sabah acarsin saclarini elinle tera bak ne güzel kivrim kivrim oluyor

4. 14 Ekim 2010
  5. zelia

zelia Papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    birde kuru saclar icin losjonkullan sürekli boyamaktan kurumus olabilir bu elektriklendir

6. 14 Ekim 2010
  7. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam uzun süre saclarima masa üzlestirici jöle sürmem en az zarar vericek cözümü bulurum sacima.Bakimini eksik etme kurumus bayaga saclarin demek