kızlar nolur yardım edin

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve cimcime2709 tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : cimcime2709
  1. cimcime2709

cimcime2709 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ne yazacagımı nasıl baslıcamı bılemıyorum suan..bana akıl verın aşk acısı geçermi bitermii nolur yardım edin ya içimdeki acıyı nasıl dindiricem ne yapmam gerekiyo ALLAH rızası için bana akıl verin içim yanıyo resmen 2.5 yıllk ılskıde hep o yonetti her istediğini yaptım askerde diye sesimi hayla cıkarmadım.... askerde tel kullanıodu sarjım bıtıo dedı arama demıstı aradım dıye ılıskımızı bıtrdı yeter artık dedi....ya ne yapcam ben ne yapmam gerek ölsede bıtrdı ıse donmez kızlar ne olur yardım edın bana yaaa ne yapmam gerek kızlar.... aramasam nıe aramadın der arasam nıe aradın der mesaj atsamda aynı nolur yardım edın

2. 26 Kasım 2008
  3. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim yaa... :teselli: şuan sağlıklı düşünemezsin. nasıl bir ilişki bu herşey onun istediği gibi mi gidiyor? sadece arama dedi ve sen aradın die ilişkinizi bitirmiş. onun için ne kadar değerlisin sen, tuhaf biraz belki asker olduğu için psikolojisi bozuk olabilir ondan sana bu şekilde davranmıştır.
    hem sürekli onun istekleri doğrultusunda gitme bence çok ezilirsin be güzelim tıpkı şimdi olduğu gibi. her türlü sorun çıkarcak diyorsun arasanda aramasanda, o yüzden bırak arama en azından bgn arama... :çok üzgünüm:

4. 26 Kasım 2008
  5. cimcime2709

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hep askerlık kızlar.... sonuc olarak bittii artıkk nedesemde boş annem bıle konstu ama artıkk yok o hayatımda bu kadar agır odeyecegımı tahmın etmezdım ... onun için ne kadar degerlıymısım vay be. her defasın da actıgım her konuda askerlık dedıler... psıkolojı dedıler.... bole sevdıgını telefn ettı dıe bırakacak kadar nasıl bır psıkolojı içim yanıyo ya resmen şimdi bu yrayı nasıl kapatıcam??? akıl verin ne olur

6. 26 Kasım 2008
  7. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benim bu ilişki sana zaman geçtikçe daha fazla zarar verir ne kadar acı çeksende uzak durmalısın hem gör bak daha fazla kıymetin olur ilerde bu kişi ile yaşadıkların sana çok saçma gelicek nasıl böyle bir hataya düştüm diye kesinlikle uzak durmalısın biraz sabır inancını bilmiyorum ama allaha sığın dua et geçicektir..suan cekiceğin acı ileride cekicekleinden daha az olucaktır inan bana..allah gönlüne versin bir an önce unutman dileği ile gelişmeleri yazarsın gönlüm beni dinlemenden yana..

8. 26 Kasım 2008
  9. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    ayy canım benim....
    bence zamana bırak yaptığının hata olduğunu anlayacak ve özür dileyecektir senden...
    şayet dilemezse bırak zaten o senn kıymetini bilememiş bilemez de bundan sonra...
    ama dediğin gibi sürekli onun yönetmesi sana zarar verecektir ilerde de...
    sen de sağlıklı kafayla bi düşün ona da zaman ver derim ben....:kahve:

10. 26 Kasım 2008
  11. cimcime2709

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlarrr kafyı yıcemm yaaa :KK43:

12. 26 Kasım 2008
  13. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım yapman gereken 2 şey war:nazar: önce sakinleş ve sakın arama üstüne düşme:nazar: zaman bırak:nazar:

14. 26 Kasım 2008
  15. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bu askerde telefon kullanma olayını da anlamıyorum zaten yasak, o arasa neyse diycem,boş vaktidir kimsenin olmadığı bi yerdedir falan...sen zamansız aradıysan ona kızmıştır belki..

16. 27 Kasım 2008
  17. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    maalesef uğruna ölesiye sevilenler bu tip antisosyal kişilik bozukluğu olanlar oluyor.

tedavisi bile yok bunların, psikiyatriste götürdüğünüz zaman "iflah olmaz arkanıza bile bakmadan kaçın" diyorlar.

şimdi lütfen doğru söyle şiddet uyguladı mı?

18. 27 Kasım 2008
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım demekki üstüne çok gitmişssin oyuzden yeter demiş br bırak bakalım ne yapacak eminim barısırsınız sakın üzülme tatlım sen.