kızlar oğlum beni ne zaman tanıyacak

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve elifcinar tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

11 Aralık 2008
    Konu Sahibi : elifcinar
  1. elifcinar

elifcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar sizin bebekler sizi tanıyormu benim oğlum 4 aylık bazen benden başkasına gitmiyor kafasını çeviriyor bazende başkasına gittiği zaman bana gelmiyor sizin bebekler ne alemde

2. 11 Aralık 2008
  3. ZeynOzlem

ZeynOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim daha çok erken bebeklerimizin bize doğru yönelip de bize yönelmesi.Sende olduğu zamanlarda da başkasını tercih etmemesi de çok nomal değilmi :)))Biz bebişlerimizi hemen gözümüzde büyütüyoruz ...hemen herşeyi yapsınlar istiyoruz değilmi :)))

4. 11 Aralık 2008
  5. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

Benimki tanıyor sanki beni yabancı birini görünce benden giderse ağlıyor ben geri alınca susuyor ama evde pek aldırış etmiyor

6. 12 Aralık 2008
  7. bamboo

bamboo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet her bebek ayrı tavırlar gösterebilir takılmayın buna çünkü henüz çok erken küçükler daha . benim oğlum beni tanıyo odadan çıkınca arkamdan ağlıyo..ama hepsi aynı olmayabilir..

8. 15 Aralık 2008
  9. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizimki valla herkeste mutlu insan olsun yaında hiç farketmez ama ağladı benden başka kimsede susmuyor.annesi gibi yanlızlıktan hoşlanmıyor...

10. 16 Aralık 2008
  11. nerde

nerde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim cimcime sanırım beni tanıyor,çünkü beslenme saatinde direkt bana bakıyor.Onun dışında kendisyle ilgilenecek bir palyaço olsun yeter:))))Şaka bir yana,gözleriyle takip ediyor beni sürekli.Kimin kucağında olursa olsun beni sesimi hep takipte cimcimem.Bundan dolayı beni tanıdığından eminim.Benim kadar babasını tanıyor ayrıca teyzeyide artık seçip onada şirinlikler yapıyor şuaralar.
    Her bebek aynı olmayabilir elbet,sosyal olsun bebişlerimiz illa bize takılıp kalmasınlar.Öpüyorum tüm bebişleri burnuşlarından....

12. 17 Aralık 2008
  13. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    elvin beni ilk zamanından beri tanıyor cnm.1 aydırda babayı tanıyor.dedesini ve teyzesini de biliyor.bizden başka birine gitti mi özellikle az gördüğü yada yeni gördüğü biri oldu mu ağlıyor ve direk ben alınca susuyor cnm.