Kızlar, Oğluşum, Mertim Doğdu!

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve xoxzxuxm tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : xoxzxuxm
  1. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Cuma günü kontrolde doktorum daha fazla beklemesin, pazartesi suni sancı verelim dedi. Pazartesi güzel güzel hazırlandım, hastaneye gittik, sancı verildi, zaten 2 cm açılmam varmış, 1 saat sonra 3 cm oldu, 2 saat sonra da 8 cm açıldı. Sancılar artmaya başladı, baya artınca anestesi uzmanı geldi ve epiduralli normal doğumla oğluşum 2 Temmuz Pazartesi akşam 7'de 3800 gr. olarak dünyaya geldi. Herşey yolunda sadece şimdilik sütüm gelmedi, ama gelir dedi hemşireler. Epiduralli normal doğumu kesinlikle tavsiye ederim kızlar, Allah hepinizi bir avazda kurtarsın. Oğlum her an uyanabilir, kulağım da onda. Muhteşem bişey buuuu:sm_cool:

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 4 Temmuz 2007
  3. IXSXIK

IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyyyyyy çok güzel allah analı babalı büyütsün inşallahhh

4. 4 Temmuz 2007
  5. arxixn_

arxixn_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim Allah analı babalı büyütsün darısı başımıza ve isyeten herkesin başına...:)

6. 4 Temmuz 2007
  7. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım ohh maaşallah oğluşun pek tombik doğmuş.allah nazarlardan saklasın.sen kurtuldun sıra bizde...

8. 4 Temmuz 2007
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ya herkes epidural hakkında bişeyler söylüyor.belden iğne vurmak can yakıyomu ve doğumdan ne kadar sonra belden aşağını hissetmeye başlıyosun.bide doğururken ıkınmak zor oluyor diyorlar.anlatsana biraz canım.doğum kolay oldumu.

10. 4 Temmuz 2007
  11. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    ay cnm çok duygulandım ya.kılosuda çok guzel mertını bızım yerımızede öp olurmu

12. 4 Temmuz 2007
  13. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım zaten 4 cm.den az açıklık varsa epidural uygulanmıyo. Benim sancılar sık sık ve yoğun gelmeye başladı, açıklık zaten 8 cm olmuştu. Anestezi uzmanı geldi ve her yaptığı işlemi tek tek anlatarak iğneyi yaptı, hiç acımadı. Bi süre sonra bacaklarda hafif uyuşma oldu ama yine de hissedebiliyodum bacaklarımı, ıkınmaları tam anlamıyla hissettim, bebişim doğunca da, ne oldu, doğdu mu dedim, bi baktım mini minnacık bişey var karşımda. Doğum bitince belden aşağısını çok hafif uyuşuktu, ama 10-15 dk sonra o uyuşukluk da geçti, Sancılar çoğaldığında zor olacak sandım ama çok zor olmadı, doktorum da çok güzel bi doğum yaptın dedi.

14. 4 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

mAŞALLAHHHHHHHHHH CNM MAşallahhhhhhhhh yengeç olduuuuu demekkiiiiiiii çok sevişndimmmmmmmmmm

16. 4 Temmuz 2007
  17. rashh

rashh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne güzel valla ne kolay bişeymiş gibi anlatmışsın ben kokmuyodum hiç doğumdan ama artık sancılarım oluyo arada ve biraz içime korku girdi sanki inşallah bizimkiler de senin doğumun kadar kolay olur.
    tombul bebeğinle sağlıklı ve uzun bir yaşam dilerim.a.s.

18. 4 Temmuz 2007
  19. SEMA_24

SEMA_24 İçimde büyüyen bir AŞK var Üye

Beğenildi:
    340
    Ödül Puanları:
    93
    canım ya bizde seni merak ediyorduk.Allah analı babalı büyütsün.hayırlı,sağlıklı bir evlat olsun.gözün aydın canım.resmini istiyoruz mertin.