Kızlar ÖNEMLİ 6+4 günlük hamileyim sizce müjdeyi ne zaman vermeliyim :) ??????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeyneptugce tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zeyneptugce
  1. zeyneptugce

zeyneptugce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    6 hafta + 4 günlük hamileyim ama aileme henüz söylemedik eşimde söylemek istemedi hani daha çok yeni diye ama deliricem izce ne yapmalıyım ne zaman söylemeliyim lütfen cevap yazın ?? kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme: 4 Aralık 2010
  2. 8 Şubat 2010
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben 5 haftalikken herkese sölemistim heycandan duramamistim...bence söle nolcakki..

4. 8 Şubat 2010
  5. zeyneptugce

zeyneptugce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya düşerse falan diye korkuyorum yoksa kabıma sığamıyorumne yapmalıyım sizce 2 hafta daha beklemelimiyim.? lütfen bana bi yol gösterin :KK43:

6. 8 Şubat 2010
  7. nilly

nilly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biz de 6 haftalıkken falan söylemiştik, kalp atışını bile bekleyememiştik. düşük tehdidi ilk 12 hafta devam eder. o kadar bekleyemez ki insan. hem her zaman bişey olma riski var kısmet bu işler. bence de söyle. hayırlı olsun bu arada, Allah analı babalı büyütsün...

8. 8 Şubat 2010
  9. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle tebrikler.insan böyle bi haberi bütün dünya duysun istiyo.biz de ilkinde öyle yapmıştık ve maalesef boş gebelik olduğunu öğrendik sonra.bence kalp atışlarını duy ondan sonra söyle.3 ay aileden saklanmaz tabi.sağlıklı bir hamilelik dilerim.

10. 8 Şubat 2010
  11. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Hayrlı olsun seninle aynı gebelik haftamız canım.Ben öğrendiğimde daha çok yeniydi tüm arkadaşlarımı ve ailemi aradım aylardır onlarda bu haberi bekliyordu çünkü.Eşimde öğrenir öğrenmez bütün akrabalarını aradı :)) biz sabredemedik yani tutamadık içimizde inşallah sağlıcakla alırız bebişleri kucağımıza..

12. 8 Şubat 2010
  13. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ben de hemen hemen 7-7,5 haftadayım.. ben daha test yapmadan annem anlamıştı zaten ben de bilmiyorum demiştim ama 2 gün sonra testte çıktı (4. haftada) sonra sadece ailemize ve çok yakın arkadaşlarımıza söyledik.. diğer akrabalara söyleme hakkını ailemize bıraktık.. eşimin ailesi kimseye söylememiş.. bazı insanlar peryodik olarak soruyor onlara hamileyken yok değilim diyemiyorum ama biz de çok yayılmasını istemedik en azından karnım biraz büyüyene kadar :CüvCüv: sonuçta her an herşey olabilir... herkesle tek tek uğraşmak istemeyeceğiniz bir zaman olabilir o yüzden bi süre saklamak en iyisi ama ailenizin de bunu bilmeye hakkı var alkisalkisalkis

14. 8 Şubat 2010
  15. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ederim ben 5 haftalıkken herkeze sölemiştim.bence zaman kaybetme cok güzel bi haber bu.artı olacagı varsa olur allah göstermesin

16. 8 Şubat 2010
  17. e_pack

e_pack Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    197
    Ödül Puanları:
    163
    ya bence saklamayın
    ayıp bişe yapmıyoruz sonuçta eşimizden biza helal olan insandan bebeğimiz olacağını öğreniyoruz
    bunu herkez duysun bence bi sakıncası yok
    olurya düşerse demişsin allah esirgesin öyle birşeyi tatlım ama düşersede onlar senin ve eşinin ailesi gene senin yanında olcaklardır her şekilde de

18. 8 Şubat 2010
  19. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy hiç beklemeeeeeee
    herkese sölee
    böle qüzel bir haber nasıl saklanır yaaa
    çatlarım ben delikafadulden