Kızlar palette & koleston açıcı kullananlar ilk ve son halini resim koyabilirlermi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Kelebk tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Mart 2010
    Konu Sahibi : Kelebk
  1. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    B]Palette koleston vs açıcı boya kullananlar sonuçlarını söyleyip resimleyebilirlermi lütfen yardımcı oluna.s.[/B]

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Kasım 2010
  2. 27 Mart 2010
  3. kurbik

kurbik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet çook iyi oluryerimseniben
    ben de palette blonde IL1 yoğun renk açıcı alıcam cesaret edemiyrm nasıl yapıcak die
    kullananlar warsa foto koyabilir mi lütfeeeeeeeen

4. 27 Mart 2010
  5. sunset

sunset Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yüklenmiş Dosyalar (9.3 KB (Kilobyte))
    Görüntü0130.jpg (9.3 KB (Kilobyte))
    Yüklenmiş Dosyalar (8.9 KB (Kilobyte))
    Görüntü0140.jpg (8.9 KB (Kilobyte))
    Yüklenmiş Dosyalar (11.0 KB (Kilobyte))
    Görüntü0139.jpg (11.0 KB (Kilobyte))
    kızlar koleston yoğun açıcı ile açmıştım saçlarımı.ilk foto kızıl boya vardı.açtıktan sonra son iki foto oldu.yalnız bir kutu açıcı kullandığı için yarım yamalak açıldı bol kullanılan yerlerde bayağı renk değişimi oluyor.ama eğer saçınızda kızıl var ise ilk önce kahve tonlrını uygulayın kızılı kapatır.açtıktan sonra koleston küllü kumral ve açık küllü kumral boyamıştım kızıllıklar fazla kapanmadı.palettenin natural krem boyası fındık kahvesi ile boyadım kızıl boya yok oldu.şimdi tekrar küllü kumralları yapacağım sonrada sarıya boyayacağım:dance:

Son düzenleme: 28 Mart 2010
  6. 28 Mart 2010
  7. Almirena

Almirena Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben o hatayı yaptım saÇlarımı palettenın aÇıcısıyla aÇtım bı kere yaptım yarım yamalak oldu bıdaha yaptım ve daha Önce yaptıĞım yerler ıkıncı yapımıŞda ıster ıstemez yıne yıprandı saÇlarım mısır pÜskÜlÜ gıbı oldu tararken uzayıp Çatırdayarak kopuyodu aÇtıktan sonra nerenk yaptıysam tutmadı hep aktı kÜllÜ olan bÜtÜn renklerı yaptım nerdeyse yıpranmıŞ saÇı dahada mahvettım yanı sonunda aĞladım oturup kabus gıbıydı Üstelık o boyalara aÇıcılara verdıĞım paralarıda hıÇ sormayın gıdıp bı kuafÖre o parayı versem yavaŞ yavaŞ aÇılsaydı daha ıyı olurdu sonunda dıŞarı Çıkılmayacak gıbıydım saÇlarımda bandajlarla gezıyodum kafamda 5 renk vardı sonra gıttım kuafÖre saÇlarımı kestırdım omuzlarımda ÇÜnkÜ yanmıŞtı uzamıyordu artık ve koyu kumrala boyadık saÇlarımı aylardır koyu kumral kullanıyorum Çok memnunum bır daha asla Öyle ÜrÜnler kullanmam boŞuna masraf ve saÇ kaybı arkadaŞlar yanı marka Önemlı deĞıl saÇ evde o yÖntemlerle ancak yıpranır ve renk cÜmbÜŞÜ yaŞar ancak ben Çektım o sıkıntıları ve paylaŞmak ıstedım hıÇ bır rengı aÇık olmadıkÇa bırden aÇmak doĞru deĞıl tehlıkelı

8. 28 Mart 2010
  9. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlm ben resim göremiyorum :gitme:

10. 28 Mart 2010
  11. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üzüldüm canım ya muallakta kaldım şimdi:çok üzgünüm:

12. 28 Mart 2010
  13. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim saçlarım kızıl renkti.Bakır tonlarında bir saç rengi yapmak için palettenin 4-6 tona kadar açan açıcısından 2 adet aldım ve evde annemle açtık .Gayet güzel açıldı saçlarım.Yıpranma elbet oldu ama aman aman değil.Üzerine lorealin bakır bir renginden boyadım çok güzel oldu.ben memnun kaldım sonuçtan.Ben saç açma,boyama işlerini hep evde yapıyorum.Hiç kuaföre gitmedim.Kuaför fobim var zaten:) Sonuçlardan memnunum.Tek oreali önermem çünkü bir kere saçımın uçlarını orealle yakmıştım.Az biraz kestirmek zorunda kaldım:)) Resim ekleyim saçımı açtıktan sonrası rengini ve boyadıktan sonraki halini.Umarım gözükür.

Ekli Dosyalar:

14. 28 Mart 2010
  15. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy çok güzel olmuş gerçekten.yapmalıyım sanırımmmhihoyyyt koyu sarı gibi açık kumral gibi istiyorumm:asigim:

16. 28 Mart 2010
  17. Kelebk

Kelebk pembe hayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açtıktan sonraki renk nasıl bi renki tam olarak bide ne kadar beklettin tatlımm

18. 28 Mart 2010
  19. TheElfOfTheBlackS

TheElfOfTheBlackS Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saçımı açtıktan sonra altın sarısı bir renk oldu.Kızıldan açtığım için turunculukda vardı tabi..Saçlarınızın hepsinin aynı renk olmasını beklemeyin.Boyadıça daha çok oturuyor saç rengi.Benim saç uçlarım biraz daha açık mesela ama sırıtmıyor.Benim kuzenimde o şekilde açtı saçlarını kızıldan..Lorealin 8.34 florensa koyu sarı dore bakıra çevirdi.

Yarım saat bekledim.Saça göre değişiyor aslında.Kontrol ettim sürekli.Ben yeterli açıklığa geldiğini düşündüğümden yıkadım.Bu konularda cesaretliyimdir.Eğer ben cesaret edemem derseniz en doğrusu yine kuaför..Sonra bana küfretmenizi istemem:) Ben deneyimlerimi paylaşayım dedim. Boyalı saçlar için maskeler var.Saçlarınız kuruyor ister istemez..Maskelerle bakım yapabilirsiniz.