kızlar pazar gunu ceyızımı almaya geliyorlarr!!

Konusu 'Çeyizimiz için biz neler aldık ?' forumundadır ve simgeart tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : simgeart
  1. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa cok heyecanlıyım kızlar pazar gunu ceyızımı almaya gelcekler nası oluo hıc gormedım bılmıorum bılen paylasabılırmı benımlee kaydirigubbakcemile5

hicranaksoy bunu beğendi.
  2. 5 Haziran 2009
  3. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    geliyorlar bi kamyonla kardeşin sandıga oturuyor sandık parası alıyo yüksek bi rakam ucuza gitme..
    sonra kapıya gelince sandık birde kapı parası alırsınız zaten evi erkek tarafı temizlemiştir umarım:)benimki pistide:))kız tarafı kalablık olur yıkanır yerleştirilir erkek tarafı öglen yemöek falan getirir umarım:))
    işte böyle sonra dügüne kadar erkek o evde yatar ama sakın yatak odasına yatıorma koltuk neyine yetmiyor bozmöasın etrafı...mutluluklar canım..

4. 6 Haziran 2009
  5. zeysb

zeysb Umutlu :) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    113
    ay canım ya hayırlı uğurlu olsun..:1hug:.
    aynen ECRıNıN dediği gibi canım..bende sandık yok benim kardeşim abla ben neye oturucam diyorkaydirigubbakcemile3evde sonradan çok yer kaplıyor die almak istemedim ama annem ısrarla sandık alalım diyor...
    temiz eve giden eşyalarını yerleştiriceksin güzel güzel biticek işte....mutluluklara.s.

6. 6 Haziran 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

ne guzel adetler var yaa

8. 11 Haziran 2009
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    canım düğüne kadar erkek o evde yatar demişsin..ilk defa duyuyorum...nerelisin tatlım sen