kızlar popoda sivilce ?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve EU2 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

ya kızlar herkez yuzdeki sivilcelerden sorunlu bende popomdaki :kedi:
    ya yıllardır popomda sivilceler var ve eczaneden aldıgım bir iki krem denemiştim hiç faydasını gormedim CADIARZU
    varmı poposunda sivilce olup bu durumdan kurtulmak isteyen ...
    ve neden olur hiç bir fikrim yok :kedi:
    varsa cozum ve oneriler bekliyorum opuyorumnanaktan

2. 2 Eylül 2009
  3. EU2

EU2 Guest

yokmu kızlar bide bana el atıverinde kurtulam yhaf CADIARZU

4. 2 Eylül 2009
  5. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ilginç bi olay :D bende de tek tük çıkar arada ama.. kese yap devamlı faydası olabilir..

6. 2 Eylül 2009
  7. EU2

EU2 Guest

kese ile gecermi acep canım ya deniyim bakalım ...
    evet ya zavallı popişim benim neler cekio bu sivilcelerden :çok üzgünüm:

8. 2 Eylül 2009
  9. fenomen

fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anaaamm bende bÖle bı baŞlık aÇacaktım gralıÇamm ewet yaaa nedır bu popomun ÇektıĞı bıde ızlerı kalıo yaaa doktora gıtÇem ben bu ara bende denedım bakalım keseyı ınŞallah etkılı olur ama berbat bı gÖrÜntÜ yaaaa valaa bakasım gelmıo popomaa mılletınkı kaymak gıbı benımkı hem Çatlak hemde sıvılcelı ÜhÜÜÜÜhÜÜÜÜ
    :KK43::KK43::KK43::KK43:

10. 2 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

aynen tatlım ya zavallı popişlerimiz :çok üzgünüm:

bu arada gaymak olmak issdiok bisde yardım edin kıslar delikafadulden

12. 2 Eylül 2009
  13. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peeling yapabilirsiniz. banyoda keseleyebilirsiniz

14. 2 Şubat 2010
  15. ebuss

ebuss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar artık bende sizinle bilgilerimi paylaşabilirim şimdi bende bu durumdan çok şikayetçiydim aktara gittim 4-5 tane cide iyi gelen ağlar aldım bunlar papatya yağı susam yağı portakal yağı biberiye yağı he birde yosun yağı aldım şimdi her banyodan sonra düzenli uygulamak gerekiyor kabak lifi aktarlarda oluyo zaten birde yosun sabunuyla poponuza masaj yaparak uygulayın sonrada aldığınız yağları karıştırıp sürün şimdi ben bunu denedm ama 2-3 kere falan kendimi streçleyp uzun süre duramadığım için aşka çözümler aradım ama yne arkadaşlardan edindiğim bilgiyi uyguladım kabah lifi ve yosun sabununu zaten hep uyguluyorum her banyoda uyguluyosunuz çıktığınız zamanda sirkeyi pamuğa sürüp sivilceli kısımlarınıza sürüyosunuz ben bunuda 2 kere uyguladım gerçekten işe yarıyo ama kabak lifi mutlaka bulunsun evinizde bence sizde faydasını görüceksiniz :))

16. 2 Şubat 2010
  17. ebuss

ebuss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar artık bende sizinle bilgilerimi paylaşabilirim şimdi bende bu durumdan çok şikayetçiydim aktara gittim 4-5 tane cide iyi gelen ağlar aldım bunlar papatya yağı susam yağı portakal yağı biberiye yağı he birde yosun yağı aldım şimdi her banyodan sonra düzenli uygulamak gerekiyor kabak lifi aktarlarda oluyo zaten birde yosun sabunuyla poponuza masaj yaparak uygulayın sonrada aldığınız yağları karıştırıp sürün şimdi ben bunu denedm ama 2-3 kere falan kendimi streçleyp uzun süre duramadığım için aşka çözümler aradım ama yne arkadaşlardan edindiğim bilgiyi uyguladım kabah lifi ve yosun sabununu zaten hep uyguluyorum her banyoda uyguluyosunuz çıktığınız zamanda sirkeyi pamuğa sürüp sivilceli kısımlarınıza sürüyosunuz ben bunuda 2 kere uyguladım gerçekten işe yarıyo ama kabak lifi mutlaka bulunsun evinizde bence sizde faydasını görüceksiniz :)):lepi::lepi:

18. 8 Mart 2010
  19. yaren_sila

yaren_sila Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesenin üstüne tuz koyup popişinizi keseleyin bebek popişi gibi oluyo inanın bana bendede vardı şimdi pürüzsüz :icecream: ardındanda krem sürün :smiley-cool: