Kızlar reglin ilk gününden sayarsak kaçıncı gün transferiniz oldu?????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xoxzgezxuxmra tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : xoxzgezxuxmra
  1. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba.benimde inşallah beklediğim regl döneminde dondurulmuş embriyolarla transferim olucak.ve şimdi çok merak ediyorum adetimin ilk gününden saymaya başlarsam kaç gün sonra transferim gerçekleşir?Yardımcı olurmusunuz arkadaşlarım.şimdiden teşekkürler canlarım

Son düzenleme: 5 Mart 2009
  2. 5 Mart 2009
  3. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım
    şimdiden hayırlı olsun.benim 25 ocak son adet tarihim.12 ocakta transferim yapıldı.ama bu sayı uygulanacak protokole göre değişir.antagonist protokol uygulandı bana.hadi sana kolay gelsin.kalbim bütün arkadaşlarla olduğu gibi seninle.umarım emeklerinin karşılığını alır yavru-larını kucağına alırsın

4. 5 Mart 2009
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim ilkinde yumurtalar toplandigi icin birde uzun protokol oldugu icin 28. gun transfer yapildi ikincisi dondurulmus embryo transferiydi 18. gun yapildi...

6. 5 Mart 2009
  7. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 13 ünde adet oldum 25 inde yumurtalar toplandı 29 unda transferim yapıldı yani 17.gün

8. 6 Mart 2009
  9. xoxzgezxuxmra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

cnm çok saol iyi dileklerin için.hakkımızda hayırlısı olsun.herşey sırasıyla bekleyerek geçiyor .bu dönemlerde stresli oluyor sizlerin desteğiyle daha kolay atlatıcam inşallah tekrar saol arkadaşım

10. 6 Mart 2009
  11. xoxzgezxuxmra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

saol cnm benimde yaklaşık öle olur heralde.hem kısa protokoldü.ama artık bi önemi yok uzun kısa .embriyolar donduruldu çünkü.inşallah sağlıklı çözünürler.

12. 6 Mart 2009
  13. xoxzgezxuxmra

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

mehaycım merhaba ben seni ne zamandır takip ediyordum sürekli pozitif ve olumlu düşünüyorsun.herkesede destek olmaya çalışıyorsun.hakkında hayırlısı olsun sonunda muradına erdin. :nazar: rabbim bebeğini kucağına almayıda nasip etsin inşalah.saol cnm yardımın için