Kızlar, Resimdeki Saçımın Üstüne Direkt Sarı Tutar Mı..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve DrBune tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : DrBune
  1. DrBune

DrBune Guest

Merhaba arkdşlar.. Resim ekleyemiyorum, yorum yapıyorum yapıyorum ama 100ü bulmuyor.. Aşağıya eklediğim adresin başına http ekleyip açabilirseniz eğer.. Size sorum olucak..

Sağdaki benim.. Oryalle açıldı.. Karamel diye boyatmıştım ama kimisi bu karamel değil, bakır diyor.. Neyse.. Ben sarı istiyorum.. Saçım zaten yıprandı - yandı, sarı için bi daha oryalle açılırsa kafamda saç kalmaz.. Bu zeminin üstüne direkt sarı eklenirse tutar mı sizce..

Uff yaa.. Ben şimdi bu saçın tamamen oryalinin uzayıp kesimini mi beklicem sarıya dönmem için.. :1no2:

img691.imageshack.us/img691/3411/ackaramel.jpg

2. 7 Kasım 2009
  3. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    saçların çok güzelmiş canım ama boyama ile ilgili bilgim olmadığı için cevap veremeyeceğim :)
    senin için saçlarının resmini koyayım buraya (ama istemezsen silerim) -ki topiğine bakanlar resmini daha rahat görsün :)

4. 7 Kasım 2009
  5. DrBune

DrBune Guest

çooooookkk sağol arkadaşımmm gerçekten çok teşekkür ederimm :) beğendiğine sevindim cnm.. ama gel gör ki bu kız anlamıyo (ben) ille de sarı sarı :KK70: o kadar uğraşıp olmayınca takıntı haline geldi sanırım

6. 7 Kasım 2009
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    önemli değil canım ne demek :) daha önce de hatırlıyorum senin sarı istediğini :)

8. 7 Kasım 2009
  9. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    direk boyayla tutmaz bence canım

10. 7 Kasım 2009
  11. DrBune

DrBune Guest

uffffff di mi.. kuaför kuaför gezdim, çoğunluğu yeniden açılması gerektiğini söyledi.. 1-2 tanesi biz açarız bişe olmaz dedi, derhal çıktım ordan.. para göz insanlar..

evetttt o benimm :KK70: sarı takıntısı olan kızz :) arkdşlar en son oryalimden 5 ay geçti.. Kaç ay daha geçerse yeniden oryalle açtırayım ?? illaki o oryalli yerlerinin gitmesini mi beklemeliyim sizce ?_? uuuuuuuf çok sordum.. :KK43:

12. 7 Kasım 2009
  13. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Canım Bence bi süre bakıma al saçın beslensin kendine gelsin biraz. Sonra röfle yaptır tamamını açtırma en son hali buysa biraz daha açılır hemde zamanla renk

14. 7 Kasım 2009
  15. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benim bakırdan saçlarımı sarıya döndürmek için 3 saat oryalde beklettiler. Saç derim yandı yara gibi kabuk bağladı neler çektim bilsen çok dikkatli ol. Güzelim uzun saçlarım kesilmek zorunda kaldı yeni yeni uzuyo dahamafoldumben

16. 7 Kasım 2009
  17. ilkyaz

ilkyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya sac rengin çok güzelmiş bence bekle biraz sacların cok güzell

18. 7 Kasım 2009
  19. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    evet ben de çok beğendim şu anki saç rengini:)