kizlar resimleri ekledim albume

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve medinealeynanur tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : medinealeynanur
  1. medinealeynanur

medinealeynanur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar resimleri ekledim albume, bu ilk ameliyatim sonrasi resimler ,yorumlarinizi bekliyorum, bana yardimci olun ltfn , tasarim yapabilen varsa memnuniyetle, 25 subatta ameliyat olacagim 2 kezbilmiyorumkismile

2. 17 Şubat 2010
  3. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Resimlerine baktım. Doktor nasıl başarmış böyle yapmayı anlamadım. Bana göre düzeltilemesi kolay bir burun. Türkiyê'deki doktorlardan birini seç bence. 4-5 bin arası bir rakkımı gözünden çıkarıp çok ama çok güzel bir burna kavuşabilirsin. Unutma Türk doktorlar çok tecrübeliler, burun yapımız kemikli olduğu için ve çok fazla kötü burun olduğu için ellerinden yüzlerce hasta geçiyor. ıkinci kez aynı doktorlar şansını öldürüyorsun bence.

4. 17 Şubat 2010
  5. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    medine bence sen burdan bir doktora fotoğrafını yolla o sana olabilecek bir tasarım yapsın. burda tasarım yapılabilir ama bence doktorun yapacağı tasarım daha gerçekçi olur yani amelyat edilebilir olur. bu arada aynı doktoramı yaptırıcaksın. ben senin yerinde olsam burnumu istemediğim bir duruma sokan bir doktora bir daha yaptırmam. ayrıca da burnun o kadar da kötü değil yani psikolojini etkiliyicek kadar değil. bence her halinle kendini sevmelisin.:))

6. 17 Şubat 2010
  7. cance

cance Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam cnm ben de resimleri gordum sen yurt disinda mi yaptirdin bu ameliyati holandada yasiyorum bende bana ddiler gel burda yaptir belcikada felan ben tr de olsun istedim uzme kendini tr de cok basarili doktorlar var gecmis olsun arastir iyice

8. 17 Şubat 2010
  9. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar ne yapacagimi bilmiyorum , kafam karma karisik, esim birdaha para verip de tr gelip yaptirmama asla izin vermez, artik ikinciye hevesleniyorum biraz iyi olur diye, CANCE baci sozu dinle asla hollanda da veya belcika daki doktorlara guvenme , tr suyuna kurban olayim, tr doktorlarina guven , kibar bi burun yapiyorlar , baksana halimeohaoldumsmile

10. 17 Şubat 2010
  11. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ASZEYNEP nerden nasil ulasacagim dr, tasarim yaptirabilmek icin acaba ?

12. 17 Şubat 2010
  13. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktorların isimlerini googla yaz. sonra sitelerine gir orda fotoğraf ekle kısmı var. ordan sana tasarım yapıp geri dönüyorlar.

14. 17 Şubat 2010
  15. freetalking2010

freetalking2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

Emre Bey ile görüşmeni tavsiye ediyorum. Kendisi revizyon burunlarda başarılı. Doktorların epey mahfettiği burunları yapmış. Ben muayenede Antalya'dan gelen bir kız görmüştüm. Kulağından kıkırdak alarak düzeltmiş. Kızın burnu birinci ameliyattan sonra epey yamulmuş. Senin burnun buna göre çok çok daha kolay. Görüntüsü güzel değil ama eğride değil. Kesinlikle burdan biriyle görüş. Emre İlhan, Barış Çakır, NAci Çelik bunlar bu sitede epey hastası olan doktorlar benden nacizane tavsiye.

16. 17 Şubat 2010
  17. fulda

fulda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gecmis olsun canim üzüldüm senin adina bende almanyada yasiyorum ama trde yaptim ama turkiyede revizyon pahali 2500 euro esin izin vermiyorsa huzursuz olma belki önceki doktorun da güzel yapar bu sefer sen hollandada parayi kendinmi ödedin devletmi ödedi

18. 17 Şubat 2010
  19. medinealeynanur

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba fuldacigimvereliniortak, dedigin gibi huzursuz olmamak icin ayni doktora ameliyat olacagim-tatlicadiarzu-, ben ilk once nefes problemleri icin gittim kkb doktoruna, sordum estetik de olsam ameliyat olmusken diye:eek:, o da tmm olur dedi, sigorta karsiladi, ama estetik bolumune kendim 800 euro odedim, dr tasarim felan yapmadi dilden konustuk soyle olsun boyle olsun diye, neyse madem bu yola ben bas koydum, sonuclarina da katlanayim bar:teselli:i. insallah istedigim gibi olur. neyse allaha emanet olun:çok üzgünüm:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.