kızlar rica etsem bir bakabilirmisiniz!!!!!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve xxslnxx tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : xxslnxx
  1. xxslnxx

xxslnxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar benım burnum cok uzun ve kemıklı, burun deliklerim cok kucuk ve dudagımla burnumun arasıda cok kısa.burnumdan nefes alamıyorum gece uyurken falan cok sıkıntı oluyor. bende estetik olmak istiyorum ama maddi durumumuz cok ıyı değil.devlet amelıyatımı karsılarsa ancak güzel bir burna sahip olabilirim.İstanbul büyükçekmecede oturuyorum bilindik devlet ve arastırma hastanelerıne oldukca uzagım.Bana akil verirseniz cok sevinirim nerelere basvurmam gerekıyor ne yapmam gerekıyor uykularım kacar oldu artık ya :KK43::KK43:((((şimdiden hepinize cok teşekkür ederim :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 2 Ağustos 2010
  3. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    devlet hastanelerinden kimseyi tanımıyorum. ama istersen araştırıp iyi bi doktor bulabilirsin. eminim işinde başarılı çok iyi doktorlarımz vardır devlet hastanelerinde.

4. 2 Ağustos 2010
  5. sunseeker

sunseeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam sana yer olarak yardımcı olamam ama devlet hastanesinde bu ameliyatı olmak açısından bi tereddütün varsa hiç endişe etme derim. Tabiki iyi bir doktor bulman şartıyla bende manisada yaklaşık 20 gün önce devlet hastanesinde ameliyat oldum beş kuruş ödemedim ve çok da memnunum sonuçtan.İnşallah sonradan da bi sıkıntı çıkmaz. Ama doktorum çok iyi ve ilgili. Umarım seninde gönlüne göre olur. Sevgiler...

6. 2 Ağustos 2010
  7. xxslnxx

xxslnxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle cevaplarınız için gercekten cok teşekkür ederim.sunseker sen kbb doktorunamı gittin yoksa gittiğin devlet hastanesinde estetik cerrah varmıydı??

8. 2 Ağustos 2010
  9. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu forumda beyza adli arkadasimiz samatya devlet hastanesinde oldu ve hic para odemedi cunku saglik problemiymis. Doktoru serdar ceylan bu arada. Ben de gidip muayene oldum kendisine ama mesela bana da sol tarafta kemigin derime yapistigini ve ameliyat gerektigini soyledi ama sekli konusunda estetige girdigini ve ucretinin de 800 lira olacagini soylediler yani hem plastik cerrah fatih bey girecekti ameliyata hem de serdar ceylan (kbb) beyza ise cok memnun burnundan.

10. 2 Ağustos 2010
  11. xxslnxx

xxslnxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anladım canım cevabın ıcın teşekkür ederim :) serdar beyle ilgili yorumları okudum pek olumlu yorum göremedım. beyzanın burnunuda ınceledım gercekten cok hos