kızlar saçımı röfle yaptırdım ama :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Bilenler bilir,bilmeyenler için saçlarım 3 yıl röfle işlemi gördükten sonra 4-5 kez boyandı..düzleştirici,fön,köpük vs.. baya yıprandı bi de her ay nerdeyse boya istiodu çünkü sarı(alttaki röfle)sürekli kusuodu:çok üzgünüm:..bu yüzden saçlarımda inanılmaz bi yıpranma oldu..ama ben eski saçlarımı (röfleli) çok özlemiştim:sm_confused:..uzun bir düşünme süresinden sonra gidip yaptırdım..ama saç uçlarımda haliyle yanmalar ve kopmalar oldu..tamam onlara lafım yok ama kopmakla kalmadı saçlarımın uçlarının hepsi havada..resmen bir şişe bakım yağı boşaltıım uçlarına bana mısın demedi..o kadar berbat durumdaki resmen nem için yalvarıyor ve yanıklar gözle görülüyor..saç rengi istediğim gibi oldu ama bu yıpranmalar canımı sıkmadı değil..ne olur bana yardımcı olun..fisfisfis(kestirmekten başka çare yok demeyin zaten kopa kopa kısacık kaldı,kestirmekten başka çareler istiyorum)nüppennn a.s.

2. 1 Haziran 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm kestirmeden önce bi kaç ay daha bakıma devam et derim
    çünkü hemen geçmez bu durum yani hemen yaptığın bakım etki etmez daha çok bakımlarında bal kullanmanı tavsiye ederim yavaşla düzelir inş
    üzme tatlı canını :teselli:

4. 1 Haziran 2008
  5. Unicornbe

Unicornbe Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    108
    ewt cnm yag kullanımını sureklı yap derım hem yazın gunes denız derken icee dıkkat et saclarına sarımsak yagı defne yagı falan kullan haftada ıkı kere bırde cok az uclarından aldır bence hıc olmassa uclarından bıraz fayda kazanmıs olursuna.s.

6. 1 Haziran 2008
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    elseve nin kırmızı renkli şampuanı işe yarıyo
    aynı dert bendede wardı ama artık röfleye hayırrr
    bende 3 kere röfle üzerine siyah boyattım şimdide kendi saçım nerdeyse ço kmemnunum

8. 1 Haziran 2008
  9. dmple

dmple Guest

cnm zaten saçlarının yıpranık oldugunu söylüyodun boşver hiç diilse renk istediğin gibi oldu bi de böle düşün,
    uzadıkça kese kese bi süre hep sabit boyda tutarsın saçlarını..dax kullanıyodun memnun kalmadın mı cnm?ben dün dax aldım ama daha kullanmadım..

10. 2 Haziran 2008
  11. busejik

busejik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben su dalgası yaptırdıgımda yıpranmıstı sacım ama senın anlattıgın kadar degıl..ben de zeytin yagı surdum sadece belli aralıklarla..bende baya ıse yaradı ..

12. 2 Haziran 2008
  13. dmple

dmple Guest

valla cnm saçları adam eden bi şey bilsem ilk söyleyeceğim insanlardan birisina.s:çok üzgünüm: malesef ben de bulamadım,ciddi yıpranmalarda kestirmekten başka çare yok,yağlar uçlara etki etmese de dipleri güçlendirdiği kesin artk diplerini daha çok önemse uçlara da yatıştırıcı şeyler sürersin,kalan sağlar bizimdir:smiley-cool::teytey:

14. 2 Haziran 2008
  15. ezoy

ezoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı dert bende de var halen ama yavas yavas duzelıyo,dax kullanıyorum yıkamadan once 2 haftada bir de ısıtılmıs z.yagı suruyorum,ewet ucları hala fırca ama benc gelişme var,yılma,devam et,ben ole yapıorum :KK43:

16. 2 Haziran 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bırde saçına limon suyu sıktığında saçın oldukça toparlanıyormuş.bunu başka bır konuda yazmıştım ama gözunden kaçmış sanıyorum.liom suu saçı toparlırmuş ama o solusyon nasıl yapılıyordu hatırlamıyorum.