Kızlar saçları düzleştiren bir formül var mı???

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve ozlemkurul tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ozlemkurul
  1. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar eminimki benim gibi saçından problemleri olanınız vardır,ama benim poblemim saçlarımın ön taraflarında dalgalanmalar oluyo,diğer yerler ise düz,ve ortaya çok saçma bi görüntü çıkıyor,bende fönlemeden dışarı çıkamıyorum,sürekli fönde saçlarıma çok zarar veriyor,saç düzleştirici aletten aldım geçen sene ama o da saçlarımı çok yıprattı,bu yüzdende saç dalgasını düzleştirmek için bi formülün ya da bi karışımın olup olmadığını çok merak ediyorum,bundan bikaç sene önce bi kuaförün bi tavsiyesi olmuştu bi kimyasaldı sanırım büyük bi kozmetik mağazasında satılan beyaz sıvı bi ilaçtı,hatta çok keskin kötü bi kokusu vardı,onu dalgalı olan yere direk uygulamamı ve saçı tokalarla düz bi şekle sokup sanırım 15 dk beklememi söylemişti,yapmıştım ve işe yaramıştı ama saçımı biraz cansız yapmıştı ama fön derdinden biraz olsun kurtulmuştum,ama hatırlayamıyorum ne olduğunu,o kuaförede artık ulaşamıyorum,siz hiç böyle bişiy duydunuz mu arkadaşlar?? Aranızda kuaför olan ya da bi yakını kuaför olan biri var mı?Ya da hiç denediğiniz formüller var mı?Benimle paylaşırsanız o kadar çok sevinirim ki anlatamam,kesinlikle size duacı olurum:Saruboceq:,cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlarkaydirigubbakcemile5

2. 4 Eylül 2008
  3. EU3

EU3 Guest

bende senle aynı durumdayım cnm ön taraflar dalgalı hatta bazen kıvırcık bile oluyor arka taraflar ise düz çok saçma bişi sanki saçlarımın hepsini kıvırcık yapmak istemişim ama sadece önleri yapabilmişim gibi bende düzleştirici kullanıyorum sadece önlere ama bi yağmur yağsa yine kıvırcık oluyo kaydirigubbakcemilearkadaşalr bilen yokmu çaresini ya:1no2:

4. 4 Eylül 2008
  5. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ah bununda birçaresini bulsalar bunada bi çözüm üretseler yaa

6. 5 Eylül 2008
  7. hazalkumsal

hazalkumsal Guest

Bilimsel araştırmalara göre hergün saç taranırsa, düzleşiyormuş. Lakin biraz beklemeniz gerekecek.

8. 5 Eylül 2008
  9. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence saçlarını düzleştir ii bi kuaförde..eczacıbaşının dzleştirme terapisi var kuaförle yapıyo..saçada zarar vermiyo..8-10 ay düz kalıyo saç.ben 3 kez yaptırdım yakında yine yaptırıcam..çok rahat ettim.birass tuzlu ama sen sadec dip yaptırırsançok pahalıya gelmez cnm..

10. 7 Eylül 2008
  11. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar hepinize çok teşekkür ederim paylaşımlarınız içinkaydirigubbakcemile5

12. 7 Eylül 2008
  13. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet gerçektende öyle oluyo lise yıllarımda benim saçlarım çok kabarıktı ve hiç taramadan fırçayla şekil veriyodum.Ama daha sonraları sürekli sıkı tarakla taradım şimdi yıkandıktn sonra bile kabarmıyo ve düzleştirici kullanmadan bile :eek:dümdüz

14. 23 Nisan 2009
  15. denizaysim

denizaysim ღ ๔єภเz• Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    okadar araştırma yapmışken bi formüL buLsalarmış ya:KK43: :)

16. 23 Nisan 2009
  17. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    aL ütü masasını saçlarını koy üstünee ßi de örtü ört ßas ütüyü....düzLe$tirr kaydirigubbakcemile3

18. 23 Nisan 2009
  19. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    böle örtüyle saca zarar vwerıomu cnm:):mymeka: