kızlar saçlarım çookk kuuruu :(

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve prensesist tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : prensesist
  1. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bana yardım lütfen:eek:
    saçlarım acayip kuru duş alıyorum sabah kalktığımda saçlarım o kadar kuru oluyorlarki yıpranmış gibiler .. aslında daha yeni kestirdim canlı olmaları gerekirken :dilcikar:
    SAÇ kremi kullanmıyorum,daha ddoğrusu bugüne kadar kullandığım her saç kremi saçlarımda kepek yaptı.. tavsiye edeceğiniz neler var :nazar:

2. 29 Ağustos 2008
  3. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    napıcamm ben kızlaaarr:KK43:1haftadır saclarımın bu haLine cok üzülüyorummm

4. 29 Ağustos 2008
  5. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off bana yardım edecek kimse yokmuu :KK43:

6. 29 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Benimde cok kuruydu cok kötü gözüküyordu....kuaförüm badem yagi kullan baska birsey kullanma dedi,bende artik haftada 2 iki kez uyguluyorum gece yatarken sürüyorum sac diplerine uclarina kadar masaj yapiyorum sonra havluya filan sariyorum veya sabah kalktigimda banyoya girmeden 2-3 saat önce yapiyorum ,ve gercekten saclarimda gelisme var eskiden cok kötüydü ama badem yagi sayesinde saclarim düzeldi... banyodan sonra kendi halinde kurusun saclarin sonra briyantin kullan cok az ve saclarini ör 2-3 saat sonra saclarini actiktan sonra yumusacik parlak oluyo saclar.. o kabarik süpürge gibi ot saman gibi saclar kayboluyo :) inan benim sacimdan daha kuru sac kimse yoktur ama bakim yapa yapa düzeldi...mutlaka sende dene faydasini kesin görceksin!

8. 29 Ağustos 2008
  9. cigdemnaz

cigdemnaz Her Günüm Ayrı Bir Zehir! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen kızlar benim saçlarda çok kuru..Sabahları bir uyanıyorm aynen bonus-tatlicadiarzu- kerastase saç bakım yağını kullanıyorum şuanda süper birşey fiyatı a 50 ytl civarı 3-4 ay yetiyor..birde tabii badem yagı ve saf zeytin yagını sürüp sıcak havuluyla kompress yapabilrisnz 1-2 saat saçınızda kalabilir sonrasında duruylayınz saç dökülmesine sebep olabilir hafta 3 yapsanız yeterli olur.. Kesinlikle kurulugu alıyor.. Kerastase saç bakım yagını ise hergün kullanabilirsinz ıslak veya kuru saça uygulanabilir.. bu rahat etmenizi saglara.s.

10. 29 Ağustos 2008
  11. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    su an bagdem yagını kullanmaya başladım iyi geldiğini duymuştum ama daha dün gece yaptım yarım saat bekledim banyodan önce.. sonra şampuanla güzelce yıkadım:) inşallah olur yaa:KK43: psikolojim bzulduu artık :-)

12. 30 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kesin olur merak etme yeterki bikmadan yap :KK66:

14. 30 Ağustos 2008
  15. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde saclarim kuruydi cam erebentini yumusacik yapti bide badem yagiiyala gliserini karsitiroyrum ayrica sampuanimin icinde ewigen bepanthen bide cam terebentini war cok iyi saclarim suan yumusacik

16. 30 Ağustos 2008
  17. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    saçlarınız dalgalı ve kıvırcıksa saçların uçlara doru kuru olması normal. saç dibindeki yağlar saç ucuna ulaşamadığı için uçlar kuru kalır. bide boya ve fön saçların kuruması için birebir. bir de bepanten ampul gibi şeyleri sampuanın içine atmanız yarar sağlamaz. kısa sürede su ile temas ediyor.

18. 30 Ağustos 2008
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sac kremine felan mi koymak lazim aslinda bana da sampuana boyle seyler katmak mantikli gelmiyo kisa sure temas ediyo cunku?