Kizlar saçlarim yandi yardim edin napmaliyimm:(:(

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve hilalce tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : hilalce
  1. hilalce

hilalce No MaN no cRy... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kcanlarım aslında benim saçlarım platin sarısıydı ve çok hoşdu yani ben çok beğeniyodum uzundu bidesenağlama sonra ben kuaföre saçlarımın uçlarından biraz aldırmak için gittim ve cani kuaför saçlarımı boynuma kadar kesdi kötükedihüso bende sinirlenip bidaha kuaföre gitmemeye karar verdim biraz dip boyam gelmiçdi bende kolestonun açıkk küllü sarı rengini alıp boyadım ve sonuç tabiki rezalet saçlarım resmen yeşil gibi oldu onu düzeltmek iiçin 1 kutu kumral kapatır diye onu boyadım kapatmadı en sonunda kahveyi bastım saçlaıma ama sonuç tabiki naylon gibi bir saç yanmış yüne benzer saç uzalrı piskolojim bozuldu 2 gün içinde kendimi resmen mahveddim :1no2: bu durumda yapmam gereken şeyler varsa lütfen benle paylaşınn yardımınzı bekliyorummmmm:KK43:((

2. 5 Eylül 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

ne yazıkki yanık saç için yapabileceğin hiçbirşey yok çünkü bende aynı şeyden müzdaribim cnm ondan biliom biraz saha yumuşatmak için saçını zeytin yağını ısıtarak heryerine sür ve bir iki saat sonra yıka biraz daha yumuşadığını hissedersin ama kesin çözüm yok...

4. 5 Eylül 2008
  5. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle geçmiş olsun.aynı şey benimde başıma geldi ve ben kestirerek kurtuldum yanıklardan ancak kısa kestirerek kurtulabiliyorsun başka çare yok..

6. 5 Eylül 2008
  7. demmay

demmay 💑 ( 👶+👶) = 💙 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
  8. 7 Eylül 2008
  9. hilalce

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar saçlarımı kesdirmekden başka çare yokmu zaten kısacıklar banada hiç yakışmaz kısacık saçlarrrrrr:KK43: demmaycım senin gönderdiğim linke baktım şampuanını almayı düşünüyorm ama kürü birraz pahalı geldi acaba 2 sini birmi kullanmam gerek

10. 7 Eylül 2008
  11. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında tek yol kestirmek ama madem kestirmek istemiyosun uzun bi süre günese föne ısıya maruz bırakm.. bakım kürleri kullan onlar biraz yatıstırır.. sacların uzayıncada kestirirsin yine aynı uzunlukta olmus olur..

12. 7 Eylül 2008
  13. alex

alex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef canım kestirmekten başka çare yok.ben de kısacık kestirdim ve şimdi doğal bir şampuan otavı kullanıyorum ve saçlarım kendine geldi.
    bir de amonyaksız loreal ile boyadım kendi rengine.
    saçlarım kendine geldi valla :)))

14. 7 Eylül 2008
  15. dalsxix

dalsxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    büyük geçmiş olsun. herkesin dediği gibi olcak ama benimde bildiğim kesim ve çok iyi bakım uygulaman lazım

16. 7 Eylül 2008
  17. hilalce

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben evde doğal maskeler yapıp denemek isitiyorum bide uzasın diye çam terebatin aldım onu şampuanıma katıp kullanıcam acaba sizin bildiğiniz doğal maskeler varmı ya kesim benim için son lomalı çünkü saçlarım çok zor uzuyo dün mesela muz ve badem yagını karışdırıp saçlarıma sürdüm ama saçlarım dahada sertleşdi

18. 7 Eylül 2008
  19. hilalce

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar düşündümde saçlarımın yanık yerlerini kedirip kendime gerçek doğal saçlardan çıt çıt almak ve saçlarım uzayana kadar onlara devam etmek baktımda çokda hoş duruyorlar ve saça hiç bi zararları yok uzasın deyip beklemekdense çıt çıt iyi fikir :)