Kizlar saclarima yardim lütfen

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Huli81 tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

11 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Huli81
  1. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    senağlama
    Kizlar ya cok kötüyüm dünden beri
    Cevremde herkes sacina kirmizi mec yaptir saclarin siyah cok güzel olurdu diye beynime girdi, bende iyi bir yaptirayim dedim ama ortaya cikan sonuc berbat. Saclarimi kestirdimde hic güzel olmadi benim istedigim gibi yapmadi kiz ben az katli istiyorum o cok yapti cok kisaltti kirkilmis tavuga döndüm sevmiyorum bu sekli, birde yaptigi kirmizi cok igrenc oldu resmen turuncu oldu ya mavholdum. Ben cok oyu kahverengiye kacan bir kirmizi/bordo istiyordum ama ne oldu bir bakin :KK43:
    Bugün kizarkadasima dedim aksama boya alip siyaha boyuyalim diye, oda olmaz saclarin kirilir falan dedi, ben cok israr edince tamam saclarini her gün yika pazar aksami yapariz dedi, olurmu sizce ya her gün yikamakla, ben istiyorumki hemen bugün gitsin su pis renk, kendime baktikca tiksiniyorum, ise nasil gittim bilmiyorum herkes tuhaf tuhaf bakti, coguda yakistigini söyledi ya birde siz fikir verebilirmisiniz bana
    eski saclarimdan resimde koyuyorum karsilastirmak icin.
    Biraz hastayim o yüzden makyajsizim yüzüm soluk, halsizim vede somurtmusum üzüntüden senağlamasenağlamasenağlama
    lütfen alinti yapmayin ama silecegm daha sonra

Son düzenleme: 13 Aralık 2008
  2. 11 Aralık 2008
  3. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa kırmızı meçin modası geçeli çoook oldu
    zaten çevre hep bişeyler söyler durur sen ne dinlersin onları
    siyahken ne kadar güzelmişin şimdi biraz büyük göstermişsin açıkcası sen korkma boyat bişey olmaz
    biraz patavatsız oldum ama:))

4. 11 Aralık 2008
  5. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım bencede boya saçlarını eskisi gibi olsun, kendi renginde saçların daha hoşsun, bu kızıllık biras olgun durmuş bence

6. 11 Aralık 2008
  7. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ne bileyim ben gülüm ya, yillardir söylüyorlar bana siyah saca kirmizi süper olur diye bende yok istemem sacimin rengini bozmak istemiyorum falan filan dedim, iste yinede sonradan eh bir deneyim dedim :KK43:((((((((
    hemen bugün boyatabilirmiyim yoksa beklemem gerekmi, hic böyle durumla karsilasan oldumu, veya sacini hemen ertesi günü tekrar boyatan oldumu, kendimi cok kötü cirkin hissediyoru, ben saclarimi seviyordum, annem hakliymis :KK43:(((

8. 11 Aralık 2008
  9. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    güzelim birde kirmizi degil bana cok turuncu geliyor ya ne kadar igrencmis birde övünüp duruyorlardi bana kötülükmü yapmak istediler ne :KK43:(((

10. 11 Aralık 2008
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bencede mutlaka boyatın. kırmızıları kapatın... eski haliniz çok hoş.............

12. 11 Aralık 2008
  13. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hemen bugün boyatabilirmiyim acaba?
    benim dogal rengim siyah, hic boyatmamistim sacimi dün ilk defa boya girdi sacima offfffff offffffffff salak kafam

14. 11 Aralık 2008
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bir arkadaşıma sordum. o bu tonları kullanmış. tutmaz dedi birde saçı çok yıpratırmış. 1 ay beklemesi lazım,boya için dedi....kızıl hergün yıkarsa akar diyede ekledi.

16. 11 Aralık 2008
  17. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    Canım uzulme yalnız dıılsın bende dun kumral saclarımı carpıcı bakıra boyadım ve ıgrenc bı renk cıktı boya aldım bugun boyayacagım aksın dıye beklıyorum hergun yıka ve daha sonra boya zaten sıyah kapatır sacını
    Ayrıca bu kuafor kormu ne bıcım kırmızı yapmıs cok basıt bı kırmızı olmus uzulme eskı saclarına kavusursun ayrıca kısalıgını dusunme turplu sudan yap ınan bı ay sonra eskı boyuna gelır

18. 11 Aralık 2008
  19. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bir ay bekleyemem ben yarin bile disari cikamam bu saclarla, olsun varsin yipransin bakim yapar düzeltirim ya acaba simdi bir iki kere sicak suyla yikayp bari pazara kadar kalip pazar boyatabilirmiyim?senağlama