Kızlar sanırım ben de hamileyimmm :)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve EU1 tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

:dance:Selam arkadaslar bazılarınız bilir test zamanımı bekliyodum ve 2 nisand test zamanım, dayanamıyorum 10. gün yaptırabilirim demiştim ve dün hastaneye gidip test yaptırdım dün 10. günümdü hemşiremle konustum 10. cıkmaya bilir yaptırmasan daha ii dedi ama ben dayanamadım 2 gün daha bekliyemem dedim ve yaptırdım ve sonuc beklediğimden cok yuksek cıktı beta hcg 10. gün 166.3 cıktııııı :teytey::teytey: inanın cok saskınım ya doktorum cok güzel ama biz 12. tekrar ve 14. gün tekrar tahlillerine bakıcaz dedi o yuzden yarın tekrar yaptıracağım Allah ım insallah yükselmiş olur arkadaslar dua edin . Allah ım bekleyen isteyen herkese nasip etsin cok güzel bir his ilk duyduğumda ağlamaya başladım ama suan sadece saskınlık hissediyorum. darısı diğer isteyenlere arkadaslar. :teytey::dance::KK46:

2. 1 Nisan 2008
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Aman da aman, bir hamile daha katıldı aramıza..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.a.s.

KK halkı üretime devam ediyor son sürat, jeyyarhadi bakalım.. Olmayanların da hayırlı haberlerini bekliyoruz....:nazar:

4. 1 Nisan 2008
  5. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayyyy çok güzel bi durum. hayırlı olsun bebişin. belki ikizdir değerin 10. gün için gayet iyi. rabbim kucağına almayı nasip etsin. bizlere de dua et canım.

6. 1 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ay cnaım çok sevindim umarımd eger yukselir ve hep mutlu haberlerini alırız amin

8. 1 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Amin insallah canım Allah uğraşan isteyen tüp hekese nasip etsin. a.s.

10. 1 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Canım herzaman isteyen herkese dua ediyorum. değer yüzsek olunca ikiz olma ihtimali yüksek oluyormus bu doğru mu? Canım sen tüp bebek mi yaptırıyorsun? Allah cümlesinin içinde de bizim de yardımcımız olsun. Darısı sizlerea.s.

12. 1 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

cok cok tesekkürler canım. insallah şimdi büyük bir sabırsızlıkla yarını bekliyorum İnsallah yarında değer yükselmiş olura.s.

14. 1 Nisan 2008
  15. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    değerin konusunda yanlış bilgi vermek istemem ama ikizse de çıkar zaten :) :nazar: ben henüz tüp bebeğe geçmedim 2. aşılamam yapıldı 1-2 gün içinde sonuç alıcam ama adet belirtilerim var. sende hamilelik belirtileri var mı biz de öğrenelim yazarsan.

16. 1 Nisan 2008
  17. beyaz46

beyaz46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok güzel yaaa Allah beta hcg nin yüksekliğini bizede göstersin inşallah. Haberin içimi kıpır kıpır etti...

18. 1 Nisan 2008
  19. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle hayırlı olsun.değerin dahada yükselir inşallah.evet değer yüksek olunca çoğul gebelik olma ihtimali yüksek.ben aşılamanın 17.günü yaptırmıştım 492.1idi.tahmin etmiştik ikiz olduğunu yinede öyleymiş.ama güzel bi duygu bence...