Kızlar sanırım bu seferrr evet evet bu sefer varrrrrr

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve milkshake tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok heyecanlıyım ne olur acil yorumlarınızı bekliyorumm....... kızlar daha adetime 5-6 gün var ben dayanamadım test yaptım çok hassas bir test olduğu yazıyor üstünde ve silikte olsa pembe çizgiyi gördüm kızlarrrrr inanın çok heyecanlandım... daha çok bir çok kez yalancı çoban konumuna düştüm eşimin dr. gözünde artık kimseye söylemek istemiyorum ve yarın hastaneye gitip bhcg baktıracağım kızlar ne olur söyleyin ben şimdi gerçekten hamilemiyim bu çizgi başka türlü çıkmazdı dimi..... lütfen inanın şimdi kendimi ağlamamak için zor tutuyorum daha önce dış gebelik geçirdim buna ihtiyacım varrrrrr......ve herşey umudumu kestiğimde eğer gerçekten varsa hiç düşünmediğim ay hamile kalmış oluyorum.....
    şimdi bu çizgi doğrumu ben hamilemiyimmmmmmmmmm:dance:

2. 23 Haziran 2008
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    anım sen yinede o testlere fazla güvenme..adet dönemin bir gelsin bakalım geçikme varmı..eğer adet olursan hayal kırıklığı yaşamanı istemem..gecikme olursa hemen kan tahlili yaptırırsın kesin sonucuc alırsın..allah gönlüne göre versin ...
    sevgiler...

4. 23 Haziran 2008
  5. SurcuLisan

SurcuLisan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah öylesindir.bu tür testlerde negatif cıkınca yanılma ihtimali oluyomuş ama pozitif cıkınca yanlışlık ihtimali daha azmış okuduğum kadarıyla.bugun bende yaptım.benimde reglime 4 gun var.teste göre negatif cıktı bende.preven ertesi gun hapının içinden cıkan bi gebelik testiydi.umarım başarmıssındır ve hamilesindir.

6. 23 Haziran 2008
  7. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben ilk gebeliğimi bu testlerle öğrendim ilk yaptığımda çıktı ama ben inanamadım tekrar tekrar yaptım yani varsa çıkıyor.Bence sen hiç sabaha kadar strese girme ve git kendine 1-2 tane daha bu testlerden al yap umarım hepside positif çıkar.İnşallah hamilesindir canımmm.

8. 23 Haziran 2008
  9. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah öyledir.eğer doğruysa bizler de çok mutlu oluruz inan.

10. 23 Haziran 2008
  11. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar düşünceleriniz için teşekkür ederim bendaha önce dış gebelik geçirdim ve ozamanda adet günümden önce bu testlerle öğrendim gebeliğimi yani gebe olmadan bu testler hiçbir şekilde pozitif olarak yanılma ihtimali çok çok düşük çünkü daha önce sebepsiz yere adetlerim geciktiği halde test yapmıştım sonuç hep negatifti yani hiç böyle olmamıştı bakalım umarım rabbim hepimiz için hayırlısını versin yarın kan testinden öğrenicem inşallah olumlu yada olumsuz size haber veririm. dua edin kızlar
    yani eğer test negatif çıkıyorsa yanılma payı olabilir yani daha erkendir tekrar edin diyorlar bir kaç gün sonra ama pozitifse yanılma oranı çok nadir ama ne diyim neyse çıkacak artık yarın

12. 23 Haziran 2008
  13. serapÇ

serapÇ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siz yarın bhcg ye baktırın tam sevinin umarım gönlünüzdeki olur

14. 23 Haziran 2008
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ne Gü<el Allah Tamamina Erdirsin......

16. 23 Haziran 2008
  17. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım büyük bir ihtimalle hamilesin ama yinede hayal kırıklığına uğramamak için kan testinin sonucunu görene kadar fazla umutlanma...
    2,5 senedir deli gibi istiyorum bikaç ay önce benimde 2 tane yaptığım testte de ikinci çizgi silik çıktı dayanamadım gittim kan testi yaptırdım ondada değer sınırda ama hamilesin dediler 2 gün sonra adet oldum doktorum bile şaşırdı ve hiçbir açıklama getiremedi allah gönlüne göre versin arkadaşım dualarımız seninle...

18. 23 Haziran 2008
  19. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet kızlar haklısınız hayal kırıklığına uğramak kötü bişey ama inanın ben o hayal kırıklığını kaç aydır yaşıyorum.... varsın bu seferde silik ikinci çizgi çıktığı için yaşayayım ne yapayım hayırlısı allahtan... ne bilim birde artık şansımın döndüğünü düşünüyorum kötü bişey düşünmüyorum şimdilik bakalım yarınki sonuç ne çıkacak ama ne bilim içimde bir his var önce dış gebelik geçirdiğim için bu sefer inşallah şansımın döneceğini düşünüyorum birde kızlar bilmiyorum ama bugün işte koca gün bir kaç ay sonra dış gebelik geçirmeseydim bebeğim dünyaya gelecekti hayırlısı böyleymiş ama hep dedim durdum biliyorum o güne kadar bir mucize olacak ben onun doğacağı günü düşünüp üzülmeyeceğim rabbim bana ozaman kadar bir mucize gösterecek ve ben inşallah hamile olacağım dedim durdum kızlar inşallah dualarınız bekliyorum artık inanın ben bile neye sevinip neye üzüleceğimi şaşırdım çünkü bende eşimde kan testi pozitif çıksa bile allahın izniyle onu kesesinin içinde normal bir şekilde görmezsek inanmayacağız ancak onu gördüğümüzde evet bizim bir bebeğimiz olur diyeceğiz çünkü daha önce hamile kaldığım halde bu hayal kırıklığını yaşadık onu kesede göremedik o tüpteydi ve ameliyatla alındı o yüzden yarınki test çıksa bile inanın daha zor bir dönem başlıcak onu ultrasonda görene kadar rabbim kimsenin kucağını ve karnını boş bırakmasın isteyen herkesi bu duyguya yaşamayı nasip etsin:1hug: