Kizlar Seklaj Olcam

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve irem tuana tarafından 22 Haziran 2008 başlatılmıştır.

22 Haziran 2008
    Konu Sahibi : irem tuana
  1. irem tuana

irem tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :sm_confused::sm_confused::sm_confused:KIZLAR BU 4 HAMILELIGIM 16+4 GUNLUK HMILEYIM BUGUN DR GITTIMVE DR KASILMALARIMIN BASLADIGINI SOYLEDI.ERKEN DOGUM RISKIN YUKSEK DEDI OYUZDEN ÇARŞAMBA GUNU RAHIM AGZINI DIKICEK AMA BEN DAHA ONCE HIC ANESTESI ALMADIGIM ICIN COK KORKUYORUM.BENIM GIBI SERKLAJ OLAN KİŞİLER NELER YASIYOSUNUZ ANLATIRSANIZ SEVINIRIM

2. 22 Haziran 2008
  3. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun benim kuzenim olmuştu ikizleri vardı rahmini dikip doğuma kadar yatırdılar dilerim sende hayırlısı ile bebekini kucağına alırsın sağlıklı bi şekilde

4. 22 Haziran 2008
  5. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    irem cigim insbisey olmaz canim anestesi kolay oluyomus heralde ya öyle duydum rabbim sana kolaylik versin bebisinide sag saglim kucagina almayi nasip etsin cinsiyeti bellimi canim ben ayin birinde gitcem belki belli olur

6. 22 Haziran 2008
  7. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç Dserklaj Olmadim Ama Keşke Olsaydim Yavrularimi Kaybettim. Canim Hiç Korkma Anest4ezi Hisstmiyorsun Bile Bebeğince Sağlicakla Gelir Inşalah

8. 22 Haziran 2008
  9. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım.. allah şifa versin.. sonuçta bebek sağlığı için ne gerekiyorsa onu yapmalıyız.. hiç korkma .. doktorumun söylediği gibi herşeyin bir bedeli vardır.. anneliğin bedelinide ödemeden anne olunmuyor.. daha önce yaptıran kişileri duydum.. öyle çok büyük bir operasyon değil.. sonuçta sağlığınız için olacak.. için rahat olsun..

10. 22 Haziran 2008
  11. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım. sağlıklı birşekilde bebeğini kucağını almayı nasip etsin yüce allahım.
    sevgiler.

12. 22 Haziran 2008
  13. maydanoz

maydanoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH(C.C)hayırlısıyla şifa versin.Geçmiş olsun.Sevgiler.

14. 22 Haziran 2008
  15. nehir erva

nehir erva gıcık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bundan 4 sene kadar önce dikilmişti rahim ağzım zaten erken doğum riski en fazla , ve 5.inci ayda var anestezi kolundan bir iğne tamam zaten hiç birşey anlamıyor ve hissetmiyorsunda ...endişelenicek bir şey yok rahat ol...ama istirahat etmen gerekicek .işallah sana bakıcak biri vardır canım(bu arada benim kızım büyüdü teyzesi 4 yaşını bitiricek...güzel şeyler düşün bebişini kucağına alınca görmemişe dönersin hepsi unutulup gidiyor canım...

16. 22 Haziran 2008
  17. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    benimde bir arkadaşımın rahmini dikmişlerdi..sonra hep yattı ve çok şükür bir bebeği oldu:))
    çok geçmiş olsun arkadaşım..sen ve bebeğin allaha emanet olun..korkma herşey yavrunu sağsağlim kucağına alman için...

18. 22 Haziran 2008
  19. irem tuana

irem tuana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çok teşekur ederım.allahım hayırlsıyla bebegımı kucama alırım insaallahh.allah hepımıze hayırlısıyla bebeklrımıze kavuşmayı nasıp etsın