Kızlar Selülite 7 Günde Veda Edebiliriz

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve comfortablekatre tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : comfortablekatre
  1. comfortablekatre

comfortablekatre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KISLAR GEÇEN GÜN TVDE PROF.DR.AHMET MARANKİ SÖLEDİ BU İŞLEM YAPILDIĞINDA 7 GÜN SONRA SELÜLİT BİTİOMUŞ BENDE UYGULUCAM BAKALIMMM :hooray:
    İŞTE MALZEMELERİ:
    BİBERİYE YAĞI,BUĞDAY YAĞI,SUSAM YAĞI,KEKİK YAĞI BUNLARI BACAKLARIMIZA MASAJ YAPARAK UYGULUYORUZ VE STREJLE SARIORUZ BU İŞLEMİ 7 GÜN BOYUNCA UYGULUCAZ...hihoyyyt

2. 22 Şubat 2009
  3. Christian_Louboutin

Christian_Louboutin Tek askim ve iki kizim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    :KK43:( yağsız bi çözümü yok mu bunun yaf içim gıcıklanıyo bacağımı yağlıyınca. Ben her banyoda 5 er dk kaya tuzuyla sert kese ile kızarıncaya kadar keseliyorum baya faydalı oluo alışkanlık haline getirmek lasım ama öle büyü gibi bir anda kaybolmaz bence. Bi dene bakalım canım sonuçları bizimle paylaşırısın merak ettim doğrusu:)

4. 23 Şubat 2009
  5. mavixsxeker

mavixsxeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaaa bacım sen uygulda bizede bir haberveriver bende ahmet marnkinin arştırmalarına güveniyorum 7 günde kurtulursak süper olur vallakaydirigubbakcemile5

6. 23 Şubat 2009
  7. layore

layore Guest

fasafiso bunlar.....

8. 23 Şubat 2009
  9. JAY

JAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar ben bunu ilk duyduğumda bana selülitten çok çatlak bakımı gibi geldi.baksanıza yağlar bilmem neler.bunlar kan dolaşımını nasıl hızlandırcakki:bbo: ama ben yinede denicem çatır çatır çatlıyorum maşşallah zebraya döndümsırnaşık şey

10. 23 Şubat 2009
  11. Ferza

Ferza Mevsimlerden Firar! Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    O kadar kolay olsaydı, millet niye yıllarca kapı kapı yıllarca dolaşsın, dii mi ama!!

Hadi bakalım, siz yapınca öğreneceğiz ne olsa... :nazar::nazar:

12. 23 Şubat 2009
  13. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    uzun vadade belkı bıraz ıse yarayabılır ama 7 gunde yok olacaklarını sanmıyorum

14. 23 Şubat 2009
  15. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    marankinin beden temizliğini uyguladım ve gerçekten faydalı oldu.ama bunu yaşam tarzı haline getirmek gerekiyor.sonuç almak için bu tarz uygulamaları bir kez yapıp bırakmamak gerek.yani maranki reçeteleri faydalı bence

16. 24 Şubat 2009
  17. selülit bağ dokusu iltahabıdır yani ne yaparsak yapalım sadece görünümünü azaltabiliriz.tamamen geçmesi zor.yani antibiyotik etkisi olan maydonoz soğan gibi ürünler, egzersiz, ve bu yağlarla masaja devam edersek belki bir faydası olur..

18. 24 Şubat 2009
  19. ilkimVEsonum

ilkimVEsonum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar size önerim kesinlikle SPOR SPOR SPOR.dehşet derecede selülitim vardı annem bile diyodu ne bu halin diye bir spora başladım pir başladım yani her gün bir buçuk saat spor yaptım ve inaninki şu an selülitlerim %70 oranda azaldı :teytey:ve bu süre sonunda dün anneme bak dedim değişiklik varmı şok oldu kadın nasıl gitti bunlar diye.sporun çok faydası varrrkaydirigubbakcemile2:teytey:emin olun deneyin ve görünn...