kızlar sezeryan yerinizde bi tuhaflık varmı???

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve PembePanter tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : PembePanter
  1. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim sezeryan yerimin izi baya geçti ama hala canım acıyor.özellikle kesiğin üst bölümünü elleyince bile bi hissizlik ama bunu yanındada acı duyuyorum.çok afedersiniz ordaki tüylerimi alırken bile kıvranıyorum resmen.irkilme oluyor çamaşırım değse bile.sizinde bölemi yoksa bende bi tuhaflıkmı var.kafamada çok taktım bu durumu ya geçmesse hep bölemi olucak die ::KK43:(

2. 7 Temmuz 2009
  3. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim yaa aynı ben bende çok taktım bu durumu kafama bendede hissislik ve acı desem degil garip bişey oluyo içim kalkıyo sanki dedigin gibi tüy alırken sabunlanırken sanki orası benim degil içim gıdıklanıyo garip bir acı duyuyorum ama yavrum ben bu durum için doktoruma gittim doktorum çok normal oldugunu korkulacak bişey olmadıgı söyledi sekiz ay yada daha fazla sürebilirmiş bu durum ordaki sinirlerden dolayı birde benim bacak ağrılarım oluyodu demir hapı almadıgımdan oluyomuş kısaca korkma canım geçicek biraz daha sabır...:1hug:

4. 7 Temmuz 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bendede benzer durumlar var ben bide ağda yaptırıyorum düşünün artık..
    çok acıyo dikişlerin orası..

6. 7 Temmuz 2009
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aayy evet kızlar demekkii bunu yaşayan bitek ben değilmişim.inşallah en kısa zamanda geçer.en kötüsüde tüyleri aldırırken oluyor....

8. 7 Temmuz 2009
  9. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ay bana tercüman olmuşsun canım.bende doktoramı gitsem diyordum.demekki normalmiş.ama çok kötü ya sanki bana ait değil o bölge hissis çok garip.herşeyin normali iyidir diye boşuna demiyorlar.....

10. 7 Temmuz 2009
  11. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en önce olan benim aranızda ben bile hala tam hissetmiyorum
    işin sinir bozucu kısmı sanırım iyileşme durumundan inanılmaz kaşıntı oluyor kesikte dönem dönem

12. 7 Temmuz 2009
  13. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bendede hissizlik var kızlar ama acı yok elleyince gerçi ben ağda yapmıyorum belki ondan olmuyordur acı..

14. 8 Temmuz 2009
  15. nisan84

nisan84 Allahtan bize armağan :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148

ayyy canım al bendende o kadar hala çok acıyor özellikle kesiğin üst kısmı ve orası daha sert tuhaf bi duygu var orada çamaşırım bile kocaman giyiyorum oraya denk gelmesin die anca olan bi kotum var onu giymek istiyorum ama karnımı acıttığı için onuda giyemiyorum hala bol pantolonumla idare etmeye çalışıyorum
    demek şimdilik normal bu acılar işallah kısa zamanda geçerde artık birazdaha normale döneriz artık eski kıyafetlerimide giymek istiyorum:nazar:

16. 9 Temmuz 2009
  17. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    evet ya benim de acıyo. dikiş yerinde hissizlik, etrafında da acı var. doktora gösterdim çok normal dikişlerin tertemiz dedi. o acı normal dedi. zamanla geçermiş

18. 30 Temmuz 2009
  19. bonboncum

bonboncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de nisan ayında doğum yaptım. Yani yaklaşık 4 ay olacak ama hala dikiş bölgesinin üst kısmındaki ağrılarım ve rahatsızlık hissi geçmedi. Aynı anlattığınız durumlar bende de var. Siz daha önce yaşadınız. Şimdi nasılsınız? Geçiyor mu bu ağrılar çok merak ediyorum. Canımı çok sıkıyor. Nolur bunu geçmişte yaşayanlar bana birşey söyleyin.