kızlar silik çizgi çıktı ama çok belli

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meleğimsin tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar adetime 4 günüm var az önce gittim test aldım ve gözlerime inanamadım ikinci çizgide var ama silik çok belli oluyor ama diğerine göre açık renk sizce hamile miyim???kafamçokkarıştı

2. 2 Ağustos 2008
  3. Fatos3458

Fatos3458 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.114
    Ödül Puanları:
    123
    Sen hamilesin canım gözümüz aydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnŞenizŞenizŞeniz

4. 2 Ağustos 2008
  5. bende de öyle silik çıkmıştı emin olmak için bi test daha yaptım onda belirgin çıktı ve şu anda 9 haftalık hamileyim inşallah sende hamilesindir canım ya

6. 2 Ağustos 2008
  7. Saboli

Saboli Miniğim.. Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    cnmmmmmmm çok tebk ederimmmmm biliodum hissediodum çok sevindim rabbim sağsalim kucağına almak asib etsin belirtilerini yazarmısın bizlere umut olsun :eek:

8. 2 Ağustos 2008
  9. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım tebrik ederim ..benimde aynıydı ..ayy eski günlere döndüm birdeeeenn..

10. 2 Ağustos 2008
  11. kuzu

kuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim tabiki hamilesin Allaha bin şükür. çok tebrik ederim. istersen git bide kan testi yaptır için rahat etsin. yakınında kızılay varsa, 1 saatte veriyorlar sonucu. hayırlı olsun canımm

12. 2 Ağustos 2008
  13. meleğimsin

meleğimsin Guest

canlarım sağolun ama günüm geçmedi bilmiyorum emin değilim ikinci kez yaptım o da aynı herkez farketti belli ama az önce eczanede ki kızlara sordum negatif bu dediler moralim bozuldu ama iki çizgi de var orda sadece diğeri silik yarın sabah tekrar yapıcam yazarım size hepinizi öpüyorumm..

14. 2 Ağustos 2008
  15. meleğimsin

meleğimsin Guest

belirtilerim adetime 2 hafta kala başladı sürekli her an regl olacakmışım gibi ağrılarım vardı biraz da hafif belim ağrıyordu bide göğüslerim çok şişti acayip yani bu kadar...ama ben hala emin değilim en iyisi kan testi

16. 2 Ağustos 2008
  17. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım hamilesin hiç kuşku duyma bende adetime üç gün kala test yapmıştım ikinci çizgi çok hafif gözüküyodu iki gün sonra tekrar denedim çizgi azcık daha belirginleşmişti ama suan 11 haftalık hamileiym adet döneminden erken yaptıgın için öyle çıkıyor ama hamilesin canım keyfini çıkar tbrk ediyorum canım doktora gidince bizede bildir.....aramıza hoş geldin darısı hamiş kalmak isteyen arkadaslarımızın basınaa çok sevindim

18. 2 Ağustos 2008
  19. tuubay

tuubay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun canım. benim de çok silik çıkmıştı ama 2 güne bir tekrar ettim ve koyulaştı. bhcg arttıkça o da koyulaştı. en iyisi fazla meraklanma ve kan testi yaptır.haberlerini bekliyoruz.